Festival Carnival of Souls bude on-line a hledá poslední kapelu

Speciální pátý ročník festivalu divné hudby Carnival of Souls pro podporu kapel a klubů - živá vystoupení rozmanitých hudebních uskupení u vás doma on-line a bez vstupného! Celá akce je striktně apolitická a v žádném případě neslouží jako protest, nebo kritizování aktuální situace. Je pořádána nadšenci a muzikanty, aby hudbou vnesli trochu světla do temnoty.

Tohoto unikátního festivalu se zúčastní: 

Postcards From Arkham
Na prvním ročníku našeho festivalu zahráli jeden z prvních koncertů vůbec! Od té doby ušli cestu na špičku scény. To dokázali i svou aktuální čtvrtou deskou Oakvyl, na které se podílel Jens Bogren (Opeth, Devin Townsend, Katatonia) a opět rozvířili vody progresivní hudby. Ani v čase pandemie nespí a připravují dokonce film! Více informací se dozvíte na Carnival of Souls! 

Minority Sound
Cyber metal je obzvláště v dnešní době stále aktuální! Pražští Minority Sound zahrají jeden z mála koncertních setů, které stihli s deskou Toxin (na produkci spolupracoval Rom Di Prisco) odehrát! Právě jejich čtvrté album se stalo milníkem v diskografii. Nedávno také nahráli zbrusu nový singl, takže je na co se těšit. 

Arch of Hell 
Legendární brněnská melodic metalová kapela vydala v průběhu pandemie svou třetí desku s názvem Arrival, která je neskutečně originální hudebně i tematicky. Právě na našem festivalu zazní nové skladby téměř premiérově! Jejich energická pódiová prezentace vás zvedne z gauče i doma! 

+ Soutěžní kapela
Chcete se svou kapelou zažít tento unikátní festival? Pošlete do 22. února na email carnivalofsoulsfest@gmail.com promofotku + hudební ukázku na YouTube. Kapely zveřejníme, a ta, která získá nejvíce hlasů, zahájí celý festival! 

Speciální poděkování patří M-Klub Valmez a IS Produkce!

EVENT: https://www.facebook.com/events/3647972581918167/

aktuálně

diskuze