Dva benefiční streamy pro 007

Rok 2020 Sedmička přežila. Další vyhlídky ale pořád nejsou dobré. Vaše podpora je pro nás víc než důležitá.

Kreas Promotion přišli s návrhem, udělat benefiční stream pro 007. Tak teda jo! Jdeme do toho a chceme to udělat společnými silami velkolepé!

Dva večery, oo7 nám drahých super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je "na kopci" zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující! Předprodej najdete na GoOut.net a můžete si vybrat libovolnou výši příspěvku. Vše po zaplacení nejnutnějších nákladu půjde jako přímá podpora klubu. Nejde o to, být v přesně danou dobu u počítače (i když tučná sledovanost by nás všechny děsně potěšila). Stream ze záznamu zveřejníme posléze zdarma. Jde o support klubu, aby přežil i rok 2021.
Přenos technicky zajistí klub AVC ČVUT. Profesionální, šikovný a ochotný team!

DĚKUJEME VÁM VŠEM, co nám pomáháte i co nás podpoříte!

FB EVENT - https://www.facebook.com/events/449104236500059/

----------------------------

29. 1. 2021 v 19:30, tickets: https://goout.net/cs/beneficni-stream-pro-sedmicku/szirqer/

NARCOSA - https://www.facebook.com/narcosa6666
Nová pražská kapela, postavy zcela známé, až provařené. Neučesaný death metal pocukrovaný crust punkem jako pekelný dortík. Poctivá old school nakopávka pozadí.

JONESTOWN - https://www.facebook.com/FastLoudandCrusty
Jednotka rychlého nasazení (nejen) z Kladna je zpět a to v původní sestavě. Hardcore punk nadívaný crustem jako vykostěný krocan dynamitem. Since 2003!

I AM PENTAGON - https://www.facebook.com/iampentagon
Hardcore jako z devasátkovýho žurnálu. Geniální melodie, silný valivý odpor a ta správná řezničina v jednom. Postoje rovný, texty upřímný, never mind mid life crisis, here is I Am Pentagon!

DECULTIVATE - https://www.facebook.com/DecultivatePrague
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos. A toto jest dokonale ovládnutý chaos hardcore punku. V rychlosti, temnotě a síle na stupni 10 z deseti. Od roku 2017 masakruje ctěné publikum, kde se jim jen zlíbí.

---------------------------

30. 1. 2021 v 19:30, tickets: https://goout.net/cs/beneficni-stream-pro-sedmicku/szkrqer/

RATO TRISTE - https://ratotriste.bandcamp.com
Sludge noise inferno. Temná blata v mlze, těžkotonážní riffy, lebeční kost prohrává souboj s mramorovou deskou. Tak to mají mazlíčkové rádi.

SNĚŤ - https://www.facebook.com/snet6666
Poměrně nová kapela na poli chorobného, středně tempého filthy death metalu, který tu ovšem nikdo jiný ani vzdáleně neprodukuje. První velká deska je na spadnutí a proto mají teď pánové ze studia pěkně nadrceno a dojde i na úplně nový biče. Auvajs.

BRUTALLY DECEASED - https://www.facebook.com/brutallydeceased
Nezničitelný vokalista Žlababa táhne tuhle smečku morbidně skvělýho death metalu již 14 let. Na domácí půdě absolutní špička svého krvesajného oboru. Není co dodat, modří už vědí. Tyhle "písničky" si za rámeček nedáte. Těma se odpálíte.

aktuálně

diskuze