Chirality: hudební energetický nápoj od Nocturnal Pestilence a Noisebleed probere i z kómatu

182717312_4463306147030645_8525094269719244247_n

Hudba, která tvůj organismus napumpuje jako silný energetický nápoj! 

28. května vyšlo Chirality, split EP dvou pražských táborů Nocturnal Pestilence a Noisebleed. Materiál je dostupný na všech zásadních streamovacích platformách. Pro sběratele je k dispozici limitovaná várka tvůrci podepsaných a očíslovaných vinylů o 20 kusech. Za 1200 korun si ten svůj originální kus můžete pořídit u jedné z kapel.

Nahrávání, mix a mastering má na svědomí Noisebleed Studio ve spolupráci s Seabeast Production

Artwork pohlcující svou hloubkou vytvořila talentovaná pražská umělkyně Nova Art. Designerskou prací na vinylové edici svým kosmo-geometrickým uměním přispěla Dahlien (Diligence, The Corona Lantern). 

Nocturnal Pestilence opět hledají bubeníka: „A je tu další kolo (ne)oblíbené hry 'Hledá se bubeník'. Požadujeme metronom, nějaký sypce, SPOLEHLIVOST, odhodlání a stačí průměrnej zákys (to abys, zapadl/a). Za to můžeme nabídnout skvělé zázemí zkušebny (Praha), kde už jsou bicí, činely a pedál, takže stačí jen přijít a drtit, nějaký plays & views, živý hraní a pivo taky prej nějaký... víme jaký. Na nic nečekej a ozvi se! 

Tracklist:
1. Nocturnal Pestilence - The Witch (feat. Nicol Hofmanová) 2. Nocturnal Pestilence - Slavín (feat. Filip Šuster) 3. Nocturnal Pestilence - Phantom Mind (Noisebleed cover)
1. Noisebleed - Separation 2. Noisebleed - The Cell (feat. Alena Krákorová) 3. Noisebleed - The Blood (Nocturnal Pestilence cover)

aktuálně

diskuze