Nová tvorba od The Order Of Chaos, Inter Arma, Witchcraft a Shining, turné Cannibal Corpse (Devildriver, The Black Dahlia Murder, Winds Of Plague)

Inter ArmaCC-DD 2012 tour♫ THE ORDER OF CHAOS, ve kterých momentálně zpívá Amanda Kiernan z Into Eternity, vydají 28/08 EP Sexwitch (Killer Metal Records).

♫ SHINING hodlají novou desku vydat ještě do konce tohoto roku, název zní Redefining Darkness a nevíte-li, kteří že to budou tentokrát, jsou to hoši Niklase Kvarfortha.

♫ WITCHCRAFT mají na Facebooku novinku Ghosts House ze čtvrté desky Legend (21/09, Nuclear Blast Records).

♫ CANNIBAL CORPSE, DEVILDRIVER, THE BLACK DAHLIA MURDER a WINDS OF PLAGUE uvidíme na společném turné příští rok, opět se představí v Ostravě, tentokrát v klubu Garage 02/03/2013.

♫ Relapse Records pod sebe vzali richmondské (Virginia) INTER ARMA. Pětice T.J. Childers(bicí), Steven Russell (kytary), Trey Dalton (kytary), Mike Paparo (zpěv) a Joe Kerkes (basa) vznikla v roce 2006, debut Sundown vydali u Forcefield Records v roce 2010 a na nové desce slibují ještě větší mix punk rocku, meditativní hudby, psychedelie, black metalu a sludge.

aktuálně

diskuze