SUFFOCATION - Souls to Deny

recenze
Střap
Hodnocení:
7

Uff, sedím si tak v kanclu a za minutu půl jedenácté smska, ve smyslu napsání recenzičky na poslední výtvor totálně kultovních SUFFOCATION, od neméně brutálního a samozřejmě totálně kultovního Bizziho double Paj Paje. Odepsal sem, že to teda napíšu, protože taková nabídka se prostě nedala odmítnout, huh. Mimochodem ta nabídka mi zřejmě byla dána pro patologickou zálibu v brutálně death metalové muzice na patřičné technické výši.
Deska Suffocation je pro tento rok ve svém ranku asi nejvíce očekávanou záležitostí vůbec, ale bohužel musím konstatovat, že rozhodně nebude nejlepší. Tento názor začal Střapáčka hlodat už ve chvíli, kdy se dozvěděl o plánované sestavě onoho reunionu. Bez geniálního baskytaristy Chrise Richardse, jenž bezchybně ovládal hru jak prsty tak trsátkem a skladby Epitaph of the Credulous a Depths of Depravity vyšperkoval prací, která se jen tak v tomto stylu neslyší. Momentálně se údajně věnuje gothic rocku, nepříjemné, ale od Richardse rozhodně upřímné. Nový line-up bohužel utrpěl mnohem citelnější ztrátu a to, jak je všeobecně známo, na postu rytmického kytaristy nefiguruje obrovitá postava Douga Cerrita, kterého osobně považuji vedle Treye Azagtotha, Luca Lemaye a spol. za nejlepšího skladatele zámořské surovosti vůbec. Doug, který byl na fóru označen za sráče, však byl tím posledním ze Suffocation (vyjma pana sypače Davea Culrosse), kdo se na death metalové scéně vyskytl. Situace se vyústila v Dougův odchod od Hate Eternal, z důvodu, že se chtěl věnovat rodině a práci konstruktéra a nyní hraje v kapele s Dougem Bohnem (škopky Pierced From Within) v kapele, co vyrábí něco ve stylu Tool. Ještě nepříjemnější, ale nicméně stejně upřímné jako v případě Richardse. Jestli jste to dočetli až sem tak si asi nejspíš říkáte, že se tady někdo snaží chytračit a píčovat jak jen to jde, ale věřte nebo ne všechno, co jsem napsal, má smysl.
A sice byl na místo baskytaristy povolán původní člen Josh Barohn, který v dobách Despise the Sun spolupracoval s kapelou coby zvukař, což je sice chvályhodné, ale ve své podstatě jde o basu a ta není v jeho podání silnou stránkou. Nakonec basu nahrál a logicky se stal právoplatným světoběžník a snad i smolař Derek Boyer (ex- Deeds Of Flesh, Deprecated, Decrepit Birth, koncertní sestava Vital Remains), čímž byla porušena prapůvodní sestava Suffocation, kterou reunion hoši z NY vyšperkovali. No tím dalším prapůvodním členem je Guy Marchais (ex- Pyrexia, Internal Bleeding), ačkoli se Suffocation složil úúúúúúúplné hovno. Na bicí byl angažován Mike Smith a slabiny máme pohromadě.
Nevím, co deska Suffocation, to absolutní klenot - ať už to byl Lidský Odpad, Podobizna zapomnění aneb definice slamu, schizoidní Plození podhoubí (částečně zazděné katastrofální produkcí), ultratechnické a zároveň megabrutální Probodnutí zevnitř či neuvěřitelné předefinování novodobé brutality Odporem slunci a po něm rozpad, reunion a Dušičky k odmítnutí. Jaké tedy jsou?
Vyjít tato deska jako druhá deska, byl bych i spokojen. Ona totiž působí na průkopníky moderního death metalu, až příliš staroškolsky. Mike Smith sice pěkně sešívá, ale v momentech, kdy dochází na pomalejší a propracované riffy je mírně bezradný a to v případě jak Bohna tak Culrosse (to co live vyvedl s věcmi z Pierced From Within a Effigy of the Forgotten je věc neslýchaná) byla věc nemyslitelná.
Osobně se opravdu obávám Smithových kopáků neb to, co jsem z pirátu, který koloval na internetu, slyšel, rozhodně nebylo úplně v pořádku. Nevím jestli je jeho bezradnost ve středních tempech, breacích a stopkách dána neschopností vymyslet řádné bicí, ale mám za to, že tyto věci dost hlídal Doug Cerrito, viz. tři skladby na Conquering the Throne. Derrek Boyer je určitě hodně solidní baskytarista, ale mám trochu pocit, že je jeho hra až moc účelová. Ovšem rád bych podotkl, že naučit se materiál údajně stihl v šibeničním termínu, čili je dost možné, že linky se na živo budou zcela o něčem jiném. Guy Marchais se mi ani trochu nezdá. Kytary jsou sice dobře zahrané, ale fakt je ten, že hrál před Suffo v kapelách, které přece jen úrovně jeho současných chlebodárců nedosahovali. Jinak jak vyplynulo z rozhovoru se Suffocation pro Hybernated Children s Dream, Marchais není pouze přehrávačem Hobbsových nápadů, ale i dost podstatný skladatel a navíc Terrance Hobbs údajně moc nápadů nemá. Terrance je jistě skvělý kytarista a minimálně stejný genius jako Doug, ale mám pocit, jakoby spíš došlo na vymetení šuplíčků z dob 91-95, přičemž Suffocation už tenkrát věděli, proč ty nápady nevyužili. Jinak Terrance vymyslel pár kloudných onanií, ale už to bylo o hodně lepší, škoda. Frank Mullen ovlivnil tolik hrubozrnných slavíků a dodávám, že naprosto zaslouženě. Dušičky vyšperkoval vokálem, který by uspokojil skoro každého, ale opět… proboha, ten člověk se jmenuje Frank Mullen!!!!! Oproti Smithovi mu náramně vyšly pomalejší záležitosti - Táto proč jsi mně opustil? mu vyšla na výbornou, avšak jakmile kapela zrychlí, Frank jakoby trošku ztrácel švih, kterým byl pověstný.
Ufffffffff… toto od mě možná lidi nečekali, musím však podotknout, že ta deska není vůbec špatná a vydat jí nějaká mladá kapela, byl bych nadšen a ušetřil bych maximálně bodík nebo bodík a půl,, ale je to Suffocation a na to má much až dost.

8 / 38:35

Vložit komentář

Franta N. - 17.01.22 03:15:39
Ty vole, kultovní prehistorická recenze už jen těmi svojskými překlady názvů desek: "Podobizna zapomnění", "Plození podhoubí". Úplně na mě foukl vítr devadesátkových dabingů: "Oheň v díře", "zavolejte generála Attorneyho", "kopíruji - Rogere Wilco". :))
Saint.rap - 20.08.06 01:35:02
Za hodinu odesilam recenzi...tak uz konecne..bude i zivak..SUFFOCATION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bizz - 20.08.06 00:34:10
ja se budu opakovat z patku 12:16 - tak uz! konecne!!! :-)
akh - 19.08.06 13:12:47
mno tu mdlost alba beru zpet, sem nemoh poslouchat tak moc nahlas a projevilo se. kytarove velmi napadity, pekne. zvuk imho prilis vycistenej na suffocation, nez bych si pral odpustit by si mohli ty hratky s panningem u kytar na zacatku songu. to prehanej omlouvam se za zmatenej prispevek ze stredy ;-( mmtalne 90%
irdzin - 18.08.06 18:11:10
jakoze kdyz jsem slysel kousek na netu tak se me to nelibilo, ale stazeno uz je to cele a zvuk docela ok ... rekl bych ze je to naaamrd...pozitivni prekvapeni !!!
Dr - 18.08.06 17:32:16
ty vole tak koncert suffo bez Hobbse, ach jo...
Dr - 18.08.06 16:42:48
kurva disawoved to bude mela, v Holandu si je dám!!!
bizz - 18.08.06 12:19:37
tak uz! konecne!!!
Cz Skiin - 17.08.06 11:01:04
Zdá se, že nejslabší desku si kluci odbyli se Souls..., tohle je podstatně lepší. Dissa budou tak akorát naloženější, nápadově oproti Suffu tak 5%:-) (rád bych se mejlil).
pecorism - 17.08.06 10:59:58
jj, podle meho nelepsi solo ve 4 a nejlepsi riff v 8 ))...
akh - 17.08.06 10:52:51
k tomu jak je to mdly: porovnejte s timhle, i kdyz jsem to pri nahravani z myspace pekne zkurvil ... http://storage.suchdol.net/akh/suffocation%20-bind%20torture%20kill.mp3
pecorism - 17.08.06 10:40:14
jj, podle meho nelepsi solo ve 4 a nejlepsi riff v 8 ))...
akh - 17.08.06 10:34:57
annal: ani jsem nikomu neslibil, ze budu chvalit
Saint.rap - 17.08.06 10:19:08
pecorism . me vrazdi hlaska you are so beatiful i take soul to entrails of you...jinak konecne po dlouhy dobe kapela co hraje death metal a ma super sola...i heavy metalovy buzerace uz meserou...naopak to ma haldu neuveritelne silnych riffu, ktery jsou navic inovovany..rekl bych, ze je to chvilkama nezvykle temny..PARADA
pecorism - 17.08.06 10:05:52
me se libi jak to postupne graduje az k prelude to repulsion...valy 8, 9, 10 masakrrr
Saint.rap - 16.08.06 23:15:55
akh : Obavam se, ze si napsal peknou picovinu. Suffocation mam naposlouchany ponekud dost. Mdly mi to proste neprijde-
annal - 16.08.06 22:42:22
AKH: Co si dokazal, ze kritizujes???
akh - 16.08.06 22:35:56
to jsem jako hluchej? pro me dost zklamani, predprod verze znela fantasticky, i ten song se mi libil, ale cely album je mdly, zvokeve dost slaby kytary, visi vsude primarne ten vokal. povestne suffo basy jsou tytam, drive to rozhodne nema, aspon celej dnesek to drive nemelo. pripada mi to hodne vykradeny, pri prvnim poslechu jsem mel skladby dost prokouknuty, je to casto dost pomaly a vubec. selftitled deska, ktera muze rict akorat tolik: nevite co jsou suffocation? poslechnete ST album, presne tohle doposud delali. proti breeding je to brecka!!! (snad se z toho uklidnim, prece jen jsem byl dneska v nevyhode(
Saint.rap - 16.08.06 22:11:19
jA TO VIDIM DEFINITIVNE JAKO DALEKO LEPSI DESKU. hRALO MI TO TU CELY ODPOLEDNE. velika parada
annal - 16.08.06 22:03:47
Disavowed: na www.disavowed.nl jsou odkazy na 2 videa s novejma songama... Suffocation: Me to zatim pripada o dost lepsi nez Souls... (tam mi chybel ten drive)
pecorism - 16.08.06 16:48:31
chutna to vic nez souls, ale cekal bych od boyera vic machrovani na basu...mel sem strach z vokalu, ale nakonec nejsou zle..)) kdyz to disa rozsmelcujou budu rad ))
bizz - 16.08.06 15:14:45
a jak vam chutna? me teda jo, ale myslim, ze Disavowed by to mohli rozseknout uplne, bo az tak extremni pokrok od Souls to neni a rek bych, ze i zvuk moh bejt vrazednejsi. nicmene si to ted dam znova, abych tu neblil picoviny. nektery rytmicky napady jsou ale bomba
pecorism - 16.08.06 13:32:12
uz to koluje od pondelka, mňam..
killer - 16.08.06 10:43:30
annal: jinak dekujeme chutna moc;-)
bizz - 16.08.06 01:20:03
ty zmrde, kde k tomu takhle hned chodis :) fici to pekne
annal - 16.08.06 00:51:05
Je libo Suffocation full-length 2006??? rapidshare.de/files/29543032/SUFFOCATION-2006-Suffocation-238vbr.rar.html
Ondrajs - 25.11.05 18:35:20
ale jestli už něco kutěj teď, tak to je dobrá zpráva, protože to je fůra času, mohlo by to bejt promakaný (že by pierced??? tak to bych nepřežil)
Strap - 25.11.05 09:59:27
Jasne Doug taky bych ty jeho unikatni riffy jeste nekdy nekde rad slysel. Jinak Breeding zonva nahrat jedine... jinak napady uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ( taktez 2)
irdzi - 24.11.05 18:45:42
jj ... breeding je f poho - na novinku jsem taky zvedavej - na zivo se predvedli kurevsky tak od novinky cekam kvalitku ... jinak souls si i dneska poustim ... s odstupem casu porad pohoda:o)
Czerny Skiin - 24.11.05 18:29:46
uaaaaaaaaaaaaaaaaa...(taktéž)
Ondrajs - 24.11.05 13:53:59
to pekáč: přesně tak, remaster nebo znovu nahrát? jako testament nebo tak pododbně ty nápady jsou ........... uaaaaaaaaaaa
pecorism - 24.11.05 12:45:15
s tim breedingem by se melo neco delat, toho je velika skoda.....
Ondrajs - 24.11.05 10:29:05
breeding s dobrym zvukem? OKAMŽITĚ!!!! ALE READŠÍ BYCH ZPĚT dOUGA....
Strap - 23.11.05 23:03:41
no uz aby to bylo treba nas ceka breeding 2 s dobrym zvukem hehe
Ondrajs - 23.11.05 19:32:25
snad to bude lepší než souls
irdzi - 23.11.05 17:09:36
heh ... tak mala aktualizejsn:::podle Smitha maji suffo dodelanej (nebo brzo dodelaj) novej matros a pokud vsechno pujde jak ma (coz urcite ne) tak novinka by mela vyjit koncem pristiho roku ...
akh - 21.10.05 15:32:25
bizzi, tak jsem to stahnul ale cumel jsem jak puk
bizz :. pífa - 21.10.05 15:27:21
jakmile tu budes, tak ti to predam i s dalsima pochutinama
Ondrajs - 21.10.05 14:48:13
takže to mám prostě smůlu, ale jó já to chápu :( do pífyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
bzzi - 17.10.05 22:04:40
chytra chlapec :)
akh - 17.10.05 20:35:05
h mmm, koukam co je novyho u suffo a oni ion.. tak mali to bizzi tak logicky to musi bejt na grindstuffu, ne? jo, ale jeste sloty ;-(
bizzna pritakajici - 17.10.05 15:42:06
hm
Ondrajs - 17.10.05 15:06:14
proboha majngot ty to jako máš nebo co?
bizzna nabizejici - 17.10.05 14:48:26
DéeRko, ja taky :)
Ondrajs - 17.10.05 14:15:22
hej kurvadrát, to je jako na tebe, ty máš video ION DISSONANCE? proboha kdes to sehnal. odpověz, sím bůůůůůůůůůůůůůůů
ierich - 08.09.05 14:54:32
sjizdim po patnacty za sebou, takze plnej pocet!!!!
Strap - 04.02.05 13:55:12
Co ja vim mel by neco delat Luc s kytaristou Hurdlem coz jen kytarak z obscury no prej to ma bejt silenejsi peklo!!!!!!!!
irdzi - 04.02.05 10:30:47
dik za linka > no sakra pokud vyjde deska gorguts, tak neni co resit, bude to 100_ni radost...SFU???!!!!....arrghhhhh .... to me urcite sesmahne!!!!!!!!!! metaaaaaaaal !!!!!! :o))))))))))))))))))
Strap - 04.02.05 09:05:57
Jinak klasika SFU zujou vesele dal nic nenadelas agrh!!!!!!!!!!!
Strap - 04.02.05 09:02:06
hmmm no podivej se www.gorguts.com ono se neco prihodi v to doufam!!!!!!!!!!!!!!!!!
irdzi - 03.02.05 21:44:37
no tak to jsme dva :o) ale pametam si, ze kdyz jsem ji sjizdel kazdej den nekolikrat, tak me dost rozhodil sound ... moje usi to nevydrzi 24 hodin dene ... kazdopadne Obscura total rulezzz ... ted me vrta hlawou s cim prijdou Cephalic Carnage ... od Gorguts zadnou novinku bohuzel neocekavam:o)
Strap - 02.02.05 19:00:23
No clovece ja to prezil docela dobre.Mam tu desku fakt moc rad.
irdzi - 02.02.05 17:09:42
strap>>>:o)))) ... no Gorguts me sic nenapadnul, ale proc ne ze??? ... Obscura se daposlouchat porad dokola:o)
Strap - 30.01.05 12:35:15
J a to neresim je me serou kdyz me otravujou pri mrtvym tahu v posilovne haha. Jinak recenze ok bych k tem The end poznamenal neco ve smyslu Gorguts na Obscure co se kytar tyce.
irdzi - 28.01.05 22:30:43
to jo tak ted nevim, jestli jsem to driv prehlidnul nebo je to tam jenom chvilku, ale na relapse.com jsou k checkingu docela zajimavy klipy > Cephalic Carnage(hezkej), The End, Burnt By the Sun, Skinless (ten je docela zajimavej:o) ), dysrhitmia, Today Is The Day .... pekny veci:o)
irdzi - 28.01.05 21:24:46
bi-ZZ>>tak to fuckt sorry clovece ... abych se trosku obhajoval, tak ja pisu z pocitace, ktery ani v CR nebyl koupenej (a jeste k tomu neni muj) a tak proste nastavit cestinu je jednoduse nemozny ... nehlede na to, ze jako vedlejsi uzivatel nemam v tech zkurvenych XP moznost ani neco instalovat ...takze se jeste jednou omlouvam>ono prepisovat hrubky, carky a podobny veci mozna bylo horsi nez to samotny napsani:o) strap>>vzhledem k moji celkove omezenosti je to docela haluz ze jsem vubec neco napsal no :o) ... no Limp jsou ... ma to vubec cenu resit???:o)
Strap - 28.01.05 18:11:49
Ale jo pochlapil ses jen co je pravda. Limp Bizkit??? No teda sorry haha
bizzaro :: direk-thor - 28.01.05 11:55:31
pekny, co? priznam se, prepisoval jsem to ja ;o))))
irdzi - 28.01.05 10:11:14
no tak je pekny, ze se takhle oba priznavame:o)))) jeste bych se chtel priznat, ze nechapu, jak si tomu pridelal nabodenicka??? pokud to po me nekdo musel prepsat, tak fuckt sorry-to v planu nebylo:o(..totiz ono to s tema obrazkama jako vypada hezky no, ale tady v tom foru to taky vypadalo pekne:o) krom toho kdyz uz jsem tady v tom foru>>>ted me dohrali Limp Bizkit a tak jsem si pustil Souls To deny ... prdel je, ze s odstupem casu je to mnou nejsjizdenejsi deska suffo:o) urco neni lepsi nez pierced a despise, ale asi uz mam ty stare veci preposlouchane a nemuzu je moc casto >>> posledniho pul roku souls jednoduse ruleZZ
irdzi - 27.01.05 17:34:42
no tak ... tady je takova jedna soukroma recka,kterou jsem mel v planu nekdy pred pul rokem a napsal jsem ji poradneji az tedka:O) THE END – “Within Dividia” Priznam se... a já se zas přiznám, že ti to takto ukradnu a dám tam, kam to patří, ju? ;o))) bizz
STRAP - 29.06.04 18:04:23
OK JA A ZMETEK ASI DORAZIME NAVIC DRUHEJ DEN VOLNO TAK JE TO MYSLIM POHODICKA
bizzaro :: direk-thor - 29.06.04 16:18:30
MBTF rulz! recko? snad hrajem v nedeli, tak vysledek je jasnej, ne? ;o))) no, o miste premyslim, zkusim dnes hodin rezerv k Tuckum u nasi zkušebňá
strap - 29.06.04 14:12:16
mbtf je ok....co myslite vysledek s reckem????pajdaji kam zajdem sledovat dalsi dejstvi?????????
GTBoy - 28.06.04 18:11:31
Baros rulezzz a MadeByTheFire rulezzz taky! Bizz-Buzz vi o cem mluvim...
strap - 28.06.04 15:17:02
ty vole totalne jsem se posral baros a jeho zlata noha vrazdi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bizzaro :: direk-thor - 28.06.04 12:45:43
maso!!! my byli s RR na Andelu, na "parketu" ;o)
strap - 28.06.04 12:43:15
hm lepsi reseni myslim bizzi right co fotbal????maso ze jo
bizzaro :: direk-thor - 28.06.04 10:38:54
cili Muff (nebo Muffle?) od Pearla nebo jak se to jmenuje..
bizzaro :: direk-thor - 28.06.04 10:38:21
yarrd: a ni na to moc nemysli, je to temer financni sebevrazda, pokud bys chtel takovy, aby to melo nakou dynamiku povrchu a dalo se na to hrat. doporucuju koupit stary Amatky a na ty nasadit site
strap - 28.06.04 09:29:46
jo ty vole dep byli nakonec pase pro vsechny tak alespon fotbal cili alespon nejaka radost agrh!!!!!!!!!!!jinak clovece co ja vim pady jako vsechno ohledne bicich pres cornaka a clovece zanovni treba dvacku plus minus si myslim ale asi spis plus.
yarrdesh - 26.06.04 13:59:47
jo to by me pri te prilezitosti zajimalo, kde se daji sehnat takovy ty pady na cviceni v panelaku&kolik to asi tak stoji.
irdzi - 26.06.04 10:58:06
bizzaro: no aby to zase nevypadalo, že jsem nějakej velkej aktivista :o)))) spíš, když je čas a nálada, tak se v tom hrabu - vono mě nic jinýho nezbývá, když mám doma only virbl - na tom se člověk moc nevyřádí ... DEP jsou pasé že:o))))
strap - 25.06.04 10:51:03
jj muffi je muj nejoblibenejsi kastrat agggggggrrrrrrhhhhhhhh
bizzaro :: direk-thor - 25.06.04 09:44:28
myslim, ze Muf je nejvhodnejsi kastrat na Mildu, vyjebat mu! ;)
strap - 25.06.04 09:31:06
no s tim mildou nevim haha chybi vhodny kastrat huh
bizzaro :: direk-thor - 25.06.04 08:58:01
nasypanej heavik, sonaty a klasika. neco pro Mildu ;)
pecorism - 24.06.04 19:16:02
new necro ma hlavne ziveho bicmena a muhamedovi napady na kajtře sou furt vychytane....nutno slyset asik...
strap - 24.06.04 09:28:43
ne byl jsem tam jednou s violetem delat to suffo jinak nic.jinak new necro myslim stejne guit hero ale podle toho co jsem slysel je to i jiny ty vole vyklubalo se z toho docela death metal forum huh
yarrdesh - 23.06.04 23:18:58
strap: to hazej hlinu lopatou? aha, jha myslel, ze je to nejakej bizarni splash , heh. ty pracujes na beatu, jo? jinak souls to deny jsem si uz nakej cas nepustil, zatimco vsechno ostatni jo. ale spis to bude nahoda.
bizzaro :: direk-thor - 23.06.04 20:42:22
irdzi: urcite noty JO! ale kdo na to ma cas? no, asi kdyz se chce, tak jo, ale jinak? vsechno se nejde naucit sam, rozhodne NE!!! takze hodne sil a vzhuru na to ;o))
irdzi - 23.06.04 19:54:07
Bizzaro: v pohodě ... já s tím stejně moc nepočítám - nevěřím, že se nenajde v praze nějakej dillingerák :o) Ale kdyby tovyšlo, tak se zeseru :o)))))))))))) Podle mě jsou noty docela dobrý - nejde se všechno učit jen tak, že to vokoukáš - něco prostě nejde a občas se v těch notách člověk naučí dobrou věc + vychytá svý neschopný ruce trošku:o))))) S tím, že jsem neschpnej kretén, tak v kapele nehraju a drtím doma ty etudy :o) jelda: ty kapely ve kterých jsem hrál stejně neznáš - měl jsem hrát původně v DESPISE, ale jelikož jsem fakt vypláchlej kretén, tak je tam T.Corn ... :o)
- 23.06.04 18:45:37
necro - jak stylově? stejný nebo víc kytaroví hrdinové?
pecorism - 23.06.04 16:58:47
new necro radsi stahni na soulseeku....je to hrubeeeeeeee!!!!
strap - 23.06.04 14:57:22
aha nam nekdo uhadl na beatu rozdil mezi infecting na human a na effigy no no tam je to hazeni ty hliny lopatou haha
yarrdesh - 23.06.04 14:25:37
strap: ne, ja to vyhral v madhousu. ale ta lopata mi furt vrta hlavou . new necro, sakra, jdu zhavit dc huby.
strap - 23.06.04 14:04:52
yarrdeshi ty vole ja myslel jestli si ho vyhral z radia beat ty?????ten listek ne tu lopatu.no pan jelda se ma na co tesit new nekrokodyl fakt znej dobre snad to nejak v brzke dobe obdrzim a snad i zrecenzuju ale o to s pajdajem budu asi muset pobit haha
jelda - 23.06.04 12:56:18
Strap:Ja vim, ze nejspise vlastnis originaly.Na v7palu bys to asi nevycetl,ze.:) Jinak na nove Necrophagist jsem take moc zvedavy, ta kapela ma na to se stat hodne velkym konem.Hraji fakt moc dobre, vzdy nazivo jsou maximalne ukrutni.
yarrdesh - 23.06.04 12:53:43
strap: pomoc, lopata, na to nesahnu. kdyz necvicim, tak natoz abych pracoval! ;) v radiu jsem nikdy nebyl...to je nejaka hospa? ale jasne, kdyz to ma byt kapela co ma za neco stat, tak samozrejme cvicit. jen jsem to myslel tak, ze i kdyz ti to nejde, tak si jen tak ve zkusebne s nekym nezavazne hrat ti vzdycky pomuze. i tim se imo zlepsujes a kdyz uz to neni cviceni, tak mas alespon moznost se pobavit misto nudnyho etudovani. eh.
bizzaro :: direk-thor - 23.06.04 10:42:35
irdzi, uvidi se, uz je jen misto, pokud vyjde ta dodavka
strap - 23.06.04 10:19:20
yarrdesh to si byl ty s tou lopatou v radiu???????????
strap - 23.06.04 10:18:06
jinak jeldo neboj se ze nemam originaly suffo haha
strap - 23.06.04 10:15:14
ty vole nevim ale myslim ze cvicit by mel v kapele kazdej aby z toho neco lezlo.nikdo z tech velkejch borcu nebyl nadrenej ze dne na den.jinak otazka z kraje tohohle fora kdo co vydal lepsiho nez new suffo myslim ze to co jsem slysel z novYch necrophagist vcera na me nechalo moc silnej dojem.ale nechci chvalit den pred vecer ale znelo to huste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bizzaro :: direk-thor - 23.06.04 09:49:18
etudy eeeee.. never try ;o)))
yarrdesh - 23.06.04 00:56:47
sakra, ja jsem socka, na suffo jsem listek vyhral, na benzin a dilinky zatim nikdo nic nenabizel a stejne v nedeli nekde hraju ;( coz me teda neuveritelne sere, osud je osud, alespon si bude urcite co pocist. preji prijemnou amptuaci hlavy. safra, lidi, nechapu vas s tim cvicenim - kde na to berete vuli , hrat neco predepsanyho ;) imo stoji za to i klidne prasacky, ale prece si jen tak haluzit ve vice lidech. eh, no, takhle to vidi liny neumetel
irdzi - 22.06.04 20:03:00
jelda: ted nehraju nikde - jsem se na všechno vysral a šprtám noty - až budu jakž takž hrát (což nějakej ten rok zabere), tak určo zase hrát s kapelou chci ... no - mě zatím stačí klasickej metronom - tedka vlastně cvičím pouze věci na virbl, a v těch etudách se zrovna tempa něměněj - zatím jsem teda v pohodě:o) Jinak tuším, že na padových modulech se dají skládat tempa jak chceš ... zatím se v tom nějak nevyznám, takže budu ticho ... Bizzaro: já bych jel okamžitě - jedinej můj problém je že nevím jak se tam dostat - bydlím kousek od znojma, takže kdyby bylo místo, tak jedu OKAMZITE a seženu i toho dalšího humana klidně - je mě jasný, že sháníte spíš někoho, kdo by jel s váma až z prahy ... ale tonoucí se stébla chytá :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))
irdzi - 22.06.04 19:55:29
jelda: ted nehraju nikde - jsem se na všechno vysral a šprtám noty - až budu jakž takž hrát (což nějakej ten rok zabere), tak určo zase hrát s kapelou chci ... no - mě zatím stačí klasickej metronom - tedka vlastně cvičím pouze věci na virbl, a v těch etudách se zrovna tempa něměněj - zatím jsem teda v pohodě:o) Jinak tuším, že na padových modulech se dají skládat tempa jak chceš ... zatím se v tom nějak nevyznám, takže budu ticho ... Bizzaro: já bych jel okamžitě - jedinej můj problém je že nevím jak se tam dostat - bydlím kousek od znojma, takže kdyby bylo místo, tak jedu OKAMZITE a seženu i toho dalšího humana klidně - je mě jasný, že sháníte spíš někoho, kdo by jel s váma až z prahy ... ale tonoucí se stébla chytá :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bizzaro :: direk-thor - 22.06.04 14:09:06
no, i s tebou by nas ted bylo sest. ve ctvrtek budu vedet,jestli budu mit dodavku / mikrobus. kdyz to vyjde, tak s tebou pocitam! je-li tu jeste nekdo, teoreticky by se dva dalsi dali vzit. dyztak vite, co mate delat...
strap - 22.06.04 13:04:22
je kara plna?????
bizzaro :: direk-thor - 22.06.04 12:44:51
v nedeli ve Vidni na ty Dilliny - jede se!!! juch!
strap - 22.06.04 09:45:03
new ib je violet guit.czirny skiin bass.jurgen drums.no a pak moje malickost.a chceme druhou sekeru nejsou ale lidi.co se reinerta tyce skopky jako na focus jen tak neuslysime a nejen skopky.new ib bude no nevim uz aby to kurva bylo dnes bych mel dostat do guitar pro nejaky veci abych dodela skopky.dela se pouzee treti song a ja jich chci osm uffffffff.jinak o rozdeleni suffo vim
bizzaro :: direk-thor - 22.06.04 08:48:49
jelda: nikdo jako Sean tu na scene nebyl, neni a uz nebude!!! pritom sou tu vlastne i bubenici hustsi, ale na pana Reinerta uz nikdo!
yarrdesh - 21.06.04 23:33:09
no, optimalni metronom ke skladbe je prevest si tu skladbu hezky do trackeru, nebo spis jen tempo a oddeleni taktu v podobe kupr siren a tikotu a pak sup do mp3mana, prip discmana & do repraku....slysi to pak vsichni. na druhou stranu mozna lamim, protoze nevim jestli je bubenickej metronom na sluchatka nebo grafickej...eh..necham to byt. halo, at se intervalle uz nejak zberchnou, ty dva roky bez nich jsou neunosny! moje nejoblibenejsi kapela, co me onehda na fekalu dostala k deathgrindu, provedla svety nesvety a furt marne cekam, az me zdevastuje na zivo! sup sup sup, prosim ;)
jelda - 21.06.04 23:16:11
Irdzi: no a kde vlastne hrajes, v jake kapele, jestli to neni tajemstvim?
jelda - 21.06.04 23:11:47
Nejvetssi vychytavka je prednadstavitelny metronom,uhhhh.Je to super, pokud se ti meni tempa ve skladbe, jakoze meni:)))Take do toho trosku fusuju
irdzi - 21.06.04 20:36:31
bizzaro: no pro mě metronom fakt rulezzzz a moc - k notám je to fakt best věc ... já to dřív ojebával a ted když se šprtám noty, tak jedině s metronomem ... Mimochodem Corn taky sype s metronomem :o)))))))))))))))))) Strap: jaká je vůbec NEW sestava IB???? - já jsem rádoby drummer - o kytaristech nevím :o( Slyšel jsem, že nový válce jsou nějaký jednodušší nebo něco v tom slyslu ...
jelda - 21.06.04 17:57:03
Cynic je stejne Cynic, ze Bizzi?My vime sve.Jo a Spiral Architects jsem si konecne sehnal a je to super.Vis, jak jsme se spolu potkali na Suffo?Nemeli jsme cas kecat, ja jsem hnetal na vlak.Sorry, myslim, ze se jeste urcite uvidime.Az budete schopni valit s Incrediblama, dej vedet, usporadame nejaky koncert.
jelda - 21.06.04 17:49:26
Hosi, co takhle Sean z Cynic? Myslim si, ze lepsi bubenik, ktery probehl metalovou scenou, neni. Neuveritelna matematika. Vsechno peclive zahrane, veskere breaky neocekavatelne.Je prave asi rozdil mezi lidmi, kteri jsou zalozenim metalisti a snazi se aspon neco pochytit z jazzu.Naopak treba bubenici zalozenim jazmani hrajici metal je radost poslouchat, je to presne, promyslene a naprosto priroznene. Strap:Nechci znovu rozebirat Suffo, ale jak jsi psal, ze Cerrito chybi v sestave, je siceabsolutni pravda, ale musis vzit v potaz to, ze Hobbs se minimalne 50% podilel na komponovani skladeb u Suffo. Jestli mas originaly desek, zkus se podivat.Ja jsem si tu praci dal a vysledek je takovy, jaky jsem psal.Neber to jako rypani, pouze upresneni.
bizzaro :: direk-thor - 21.06.04 15:26:00
Haake v novejch Mesh nadhernejch 4/6
strap - 21.06.04 14:18:03
jo ty vole ten je drsnej navic cornak a jeho hlody rules!!!!!!!!!!!!!
bizzaro :: direk-thor - 21.06.04 14:13:12
ty si ale defo ;o))) jestli tam ty septoly - nebo co to je ;) - mam, tak jsou tam urco nekoordinovane a ne pokazdy na stejnym miste, pac duvody jsou zname ;o)))))) holt na toto plati je Cornuv vtipek o 'death'metalovych bubenicich ;o)))
strap - 21.06.04 13:19:59
no vidis vole to je treba moje jedinna vyhrada k panu mournierovi fakt hraje perfektnejenze hrozne zrychluje.cili kdyz ti zahraje pomalou nebo stredni pasaz o 40% rychleji tak veme perfektne nafrazovany vokill za sve.......a kytary taky netepou jak maj coz je podle me skoda.za kdyz vemu sandovala tak je pomala vec furt pomala vec. to samy je treba hellhammer. jinak new ib bude o neco rovnejsi kdyz ovsem bude a kdy bude uz mam z tech dvou let depku huh. mimochodem neni tu nekdo kytarista??????????jinak bych se ani nedivil kdyby jste nekdo bizzimu nejaky septoly napocitali. ips je fakt matematicka olympiada. proti tomu jsou ib sex pistols huh
bizzaro :: direk-thor - 21.06.04 13:00:25
metronom nerulezz!!! ;o))) yarrd: IB mozna jde pouzit jako priklad, ale v tomto pripade se jednalo spis o to, ze kluci (nebo tedy Jürg) jakoby hraje dva ruzny paterny, na nozky si da treba trioly a rukama na to do ctyr, takhle se to da docela dobre kombinovat, ale uz to chce slusnou miru koordinace. jinak samozrejme muzes mit cokoli, kdyz to zvladnes napocitat, takze klidne septoly, cokoli
irdzi - 21.06.04 12:28:03
kocourek je máslo - o tom žádná :o))) to byl vtípek :o))))))))) však já mám taky s držením tempa šílený problémy občas - metronom rulezzzzzz:o)
strap - 21.06.04 12:18:45
no ja jen ze jsem od nej obdrzel tabulatury na song z breeding a slysel ho hrat na basu z pierced tak abys vedel.hele mimichodem udrzet rytmus i takhle jednoduchej je docela pakarna je si nemysli mam v zivi pameti jak hral ferenc a jorg song od slayer nic zvlast slozityho oproti treba dillinger a docela se potili jestli chapes co myslim.a navic pan kocourek z cc je docela brambor nevim.
irdzi - 21.06.04 12:09:48
yarrdesh: já začal na věcech typu sepultura - potom jsem pár let sesmahával D/G - z toho jsem zase začal poslouchat relapsárny ... od toho zase různý numetaly :o))) Poslouchám věci podle nálady - někdy si pustím BOTCH, ORIGIN, KORN, PRODIGY, TODAY IS THE DAY, FATE, Mr.BUNGLE, LIMP BIZKIT (ty ted poslouchám skoro každej den:o)))) ) ... ted mám puštěný TOOL ... Deftones jsou dobří - zpěvák je super a sypač (pokud se tak tomu dá říkat) je taky skvělej:o) Období, že by mě sypačky nebavily vůbec nemívám, ale prostě nevydržím poslouchat JENOM sypačky - stačí mě to jednou za čas:o)))) bizzaro: to je vlastně pravda ... každej drummer, co nejede pěkně ve 4/4 a nedrží jedno tempo minimálně 5 minut asi není dobrej:o) takovej příklad skutečně vynikajícího drummera ja třeba Mazurkiewicz - tak se to má dělat !!! :o)))))))))))))))))))))))))) Strap: :o))))) Nemám to zapotřebí - poslouchám to co se mě líbí a nemám potřebu se s někým srovnávat:o)
yarrdesh - 21.06.04 12:06:39
bizzi: dik, ani me nenapadlo, ze neco takoveho muze existovat, ale jestli to chapu dobre, tak uz mi svita - nepouzivaj to taky nahodou intervalle bizzare, ne primo tohle ale kombinace tohohle postupu pentioly trioly normalni a zpatky pri vyslednem jakoby meneni rychlosti a tak vubec? ;) jo a to teda muzou existovat i septioly atd, proste prvocisela? strap: obscura rulez ouplne nejvic malomoc ! tony royster jr, hehe, to je ten malej cernousek, ktery akorat exhibuje mi prislo.... a muj nejoblibenejsi bicak je stejne rasheed ali ;) //samozrejme az po zdejsim sefovi, to je nutne napsat ve jmenu ehm premii! ;)//
strap - 21.06.04 09:26:18
bizzi rules!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pajdaj never dies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strap - 21.06.04 09:24:48
deevourment fakt sorry tak to teda nevim ale napady tam dle myho moc nejsou viz yarrdesh.jinak hosi na breeding je hodne vylozene unikatnich riffu!!!!!!!myslim ze jsou tam hustoty co pierced vyrovnaj to clovek zjisti po tretim poslechu.kdybych mel takhle resit matiku tak je suffo uplna sracka a vedou meshu haha!!!!!!!jinak nejsilnejsi death comeback vyvedli prave gorguts sorry ale obscura je neprogresivnejsi deska za posledni leta.mimochodem irdzi s czernym skiinem se radsi hudebne nesrovnavej.......
bizzaro :: direk-thor - 21.06.04 09:24:35
yarr: to sou proste pentatrioly, nic vic ;)... irdzi, strap: ...to umi zahrat kazdej Bobby Jarzombek, dyz uz se tu bavite i o tech drummerech ;) a Donati fuj, dyt neumi zahrat ani rovnej rytmus ;o)))))
yarrdesh - 21.06.04 00:12:32
irdzi: oldschool death veci jsou picoviny o tom zadna, nuda na entou, to uz vubec. ale osobne MA neradim mezi oldskull, alespon ne nova alba. jinak koukam, ze to mame presne naopak - ja na deftones, soad, slipknot a podobnych nuptakovinach a adihas metalu zacinal, takze ten uz me bohuzel pouze depta ;( no dobra, vyjma deftones, ti me z cely ty slavny sceny pokousali az pozdeji. no rezani hcckem je dulezity, ale melo by se to umet, jinak z toho - bohuzel prilis casto - vznika klisovita skakacka. nebo me akorat prestava bavit, kdo vi. ale kanada - ano, gorguts, cryptopsy, martyr, ion disonance ... miluju to! neuraxis jsou imo moc popik... nejak jsem tomu jedinemu albu neprisel na chut. jinak prave teda sjizdim stanika kentonu ;) mel jsem nedavno obdobi, kdy me sypacky uz nebavily, ale nejak jsem se k tomu vratil, holt nejvetsi rychta je vzdycky potreba ;) pecorism: jo devourment je kult, vlastne je to o celym vyznenim ty mosh trr kanalovitosti, ale prosim prosim tuto kapelu jen jednou, jestli vime co myslim ;) G(eneral)T(error)Boy: 3:5:3:5? to jako ze 4 doby si rozdelej na 3/8 a 5/8? nebo co myslis ... ven s tim, to me zajima.
irdzi - 20.06.04 23:58:42
Gtboy: jestli to s tím Breeding není náhodou nějakej vtípek :o))) na druhou stranu la eexistují lidi, kteří si myslej, e vrchol techničnosti jsou Darkthrone :o))))))))) pecorism: o tom "Cruelty...." vím - myslel jsem další řadovku - no snad nekecaj a fakt vyjde:o) Stejně jsem víc zvědavej na "Miss Machine":o))))))))
pecorism - 20.06.04 23:46:56
pyrexia je davno venku,menuje se to cruelty beyond submission a sou tam 3 valy nove plus 8 starych remasterovanych pecek...uplne nova fosna je ohlasena na leto,rek bych ze se to jak dycky protahne...novej necrophagist mas cely?? mam 2 songy a ty sou krute!!! jo a devourment je kult vsech kultu hahaaaaaaaa
irdzi - 20.06.04 23:40:12
yarrdesh: no jo - kadej má rád něco jinýho ... já ted mám puštěný DEFTONES :o))))) Čímdál víc poslouchám věci, který jsou do numetalu než nějaký sypačky :o) Raději mám věci říznutý HCčkem-takový ty starší deathový věci už nějak nemusím nějakou dobu:o) i když je pravda, že DEVOURMENT je spíš o zvuku ... Kanada je super taky ... Gorguts, Cryptopsy, Neuraxis, ... všude se nějaká ta dobrá kapela najde.o) Nef Necrophagist se ke mě ještě nedostal ... poslední dobou se ke mě víc zřejmě dobrých věcí nějak nedostává :o(
GTBoy - 20.06.04 23:38:29
Ok,beru tvuj nazor,zrejme jsi kytarista a rozumis tomu vic,jako ja,ale nevsimnul bych si,ze by na Breedingu uz suffo pouzivali postupny rozklad riffu,pasaze hrany na 3:5:3:5 a podobny KYTAROVY paradicky...No asi to budu muset opet poslechnout a rozebrat to do detailu,pak bude jasny,kdo mel pravdu....a Napadove se to na Pierced nechyta ani nahodou,takze beru tvuj prispevek s dost velkou rezervou,ty pico!!!:-))
Czerny Skiin - 20.06.04 23:04:54
řek bych, že by sis měl pořádně poslechnout Breeding the Spawn, chlape... od kytar možná největší techno, jaký kdy Suffo nahráli (o nápadech němluvě). Breeding the Spawn rules, ty pičo!!! :-)
GTBoy - 20.06.04 22:06:41
Co vubec rikate na new Necrophagist???
yarrdesh - 20.06.04 19:07:20
hmm, no nevim, morbidi se mi zamlouvaji mnohem vic nez devourment ... kterej jsem teda jeden cas naprosto zboznoval., ale postupem casu me nejak tenhle jednoduchej skladaci mosh hc brutal death zacal neuveritelne nudit .. zatimco takovy formulas si pustim rad i nadale. a kanada stejne rulez nejvic.
irdzi - 20.06.04 18:01:02
no ja bych to taky shlídnul, kdyby se to ke mě dostalo - každý video nějakýho drumera je zajímavý .... z Texasu mám docela v oblibě Prophecy, I.DECREPANCY - no hlavně DEVOURMENT - ten jsem jeden čas sjížděl pořád:o) - shrneme to takhle - USA rulezzz :o) I.BLEEDING se mě zdá docela v pohodě - hlavně ten dvouskladbovej promáč je moc dobrej - sice docela zpomalili (o jednoduchosti se ani nezminuji) ale líbí se mě to - mám rád, když je D/G říznutej HCčkem :o) PYREXIA už tuším měla vyjít někdy v lednu a furt nic ... kdoví jak to s ní je - taky ty jejich zastaralý pady který maj na fotkách vypadaj podivně - jsem zvědavej jaká bude ....
STRAP - 20.06.04 11:39:52
to jsem nemyslel ja myslim ten zatracenej terrorizer. jinak na to video bych se osobne mrknul ono ten clovek docela zajimave drzi rytmus.jinak virgil je fakt dobytek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale sorry texas tam toho moc dobryho podle me neni nevim to uz radsi californie!!!!!!!!!!!!!tam jsou lepsi nakladacky!!!!!!!!jinak ny samo ze jo i.bleeding me neberou ale pyrexia je ok co ja vim mela by byt nova svete!!!!!!!!
irdzi - 19.06.04 19:44:52
jj ... myslím, že s těma TDEP chápu, jak to myslíš ... s tou sopkou je to pohoda - mám ji od sebe (myslím vídeň) asi 70 kiláků vod baráku:o))))))))) s tím NY je to tak, že samozřejmě neposlouchám jen NY (ono třeba v Texasu je kapel taky dost) - ale SUFFO, PYREXIA, I.BLEEDING, SKINLESS - prostě na NY něco bude:o) Video se sypačem MA pořizovat nehodlám - včera mě přišly videa s drumerama cca tomto pořadí: MIKE Portroy - Liquid Drum Theater, Progressive Drum Concepts ... Modern Drum Festival 2000, Virgil Donati Modern Drumer Festival 1998, Roy Toysterjr-drum solo ... takže toho mám plný voči :o))) Jsem spíš zvědavej na to video od Floa - na posledním album MA tuším drum solo je a ... opět mě ten člověk o ničem nepřesvědčil - krom rychlosti .... fakt tu kapelu raději vůbec řešit nebudu:o)
STRAP - 19.06.04 12:41:12
MORBID ANGEL guitarist Trey Azagthoth has revealed plans to collaborate with THE GATHERING singer Anneke van Giersbergen on an as-yet-unnamed new project. "I really hope and believe that this dream of mine will come true some day," he told Finland's Sonera Plaza. "I'd really like to hear what kind of [end result we could come up with] when my playing and her beautiful singing [are meshed together]. I'm sure we could even create a totally new style of music... but let's see if our schedules coincide and we can find some time [to work on some material together]." In other MORBID ANGEL-related news, the group's drummer Pete Sandoval has told Sonera Plaza that he hopes to enter the studio later in the year to record the long-awaited new TERRORIZER album. "I know that there has been rumors over the years [about the band recording the follow-up to 1989's 'World Downfall'] but this time it's really going to happen, I'm going to force the other guys into the studio with me if I have to]! On the album, there's going to be me, Oscar Garcia [vocals] and Jesse Pintado [guitar, NAPALM DEATH, LOCKUP]. With regards to the musical direction of the new TERRORIZER album, Sandoval said, "It's gonna be like the first TERRORIZER album... I mean, the sound of the album is going to be about the same. Maybe I'll play a little bit faster though..." On the subject of other possible side projects, Pete said, "I really love classical music and composers like Beethoven, Chopin and Mozart. I have written some music on piano and keyboards over the years and I hope to one day release an album which will contain only drums and piano. And maybe a female singer could sing on some of the songs as well. "I am also going to release an instructional video for young drummers," Sandoval added. "I am going to sell it via the Internet. So many people have come up to me and asked me, 'How do you play such and such song?' and I can't explain it in words, I have to show them how I play! So I am going to play, for example, some MORBID ANGEL songs for that video. I will start by playing slow and then I will gradually get faster until I am finally playing the song at full speed. I really want people to see how I play these songs like 'Bil Ur-Sag'." tak tady je jedna hodne silna news vecicka koncne budeme vedet jak to bude po svetovem vyhlazeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STRAP - 19.06.04 12:26:55
jo chlapce ve sweizu to bylo fakt mega drtivi stejne intense jako suffo akorat jinak jestli vis co myslim.jinak pockej nerikej ze nejedes v quebecu a koncis u new yorku to by ses docela ochudil.jinak dillinger jsou pohoda asi jako exploze sopky kdyz ji mas 500 metru za barakem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
irdzi - 18.06.04 18:40:49
pecorism: já to slyšel ... tuším, že jsem dokonce slyšel všechny alba MA - nejvíc se mě líbilo DomInation a Formulas ... ve svý době ... ted mám puštěnou CANDIRII a na nějaký MA nemám ani pomyšlení:o)))) STRAP: Chci jet do vídně - viděl jsem jejich klipy a myslím, že to bude KILLING jak hovado - Raper nebo Beavis mě tuším říkal, že jsi na nich byl v neměcku a velká spokojenost ... taky bych to bral:o) Letos jsou samý pohodový akce - CEPHALIC CARNAGE, SUFFO, - ještě DILLINGER a jsem na tento rok s akcema spokojenej (ne, že by jedna z těhle kapel ke spokojenosti nestačila) ... bizzaro: no ... díky moc - pokud bych nemusel psát recenze na FLESHLESS, tak klidně :o))))))))) GTBoy: new sypač je v pohodě - akorát mu chybí cigaretka - některý věci u tý starší skadby si trošku upravil, ale i tak jsem zvědavej, co předvede na desce ...
STRAP - 18.06.04 16:39:04
joj chlape ty jsi jel v abatonu jak svine!!!!!!!nejlepsi vokill co jsem od tebe slysel.jinak dalsi suffo muze byt docela hustota jestli neco vyvede pan boyer ty vole asi lepsiho frajera najit nemohli.jinak ty vole z nej padali hlasky jen si pamatovat vsak vite on se kapelach neco nahral cili sockovat od nej info ok.jinak irdzi by byl dobrej tot fakt.jinak udelej si vylet na dillinger z toho se poseres!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GTBoy - 18.06.04 14:48:07
Strape,ok,ok...psal jsem ze uz na to kasleme,beres? zbytecne resime kraviny,kdo je lepsi atd...me jen nastvalo,ze se porad navazite do "Souls to Deny",ja tu desku beru a libi se mi MOC,tak jsem to asi z vasi strany nedal,nic vic,nic min....vim,ze milujes MA,tak se ti uz do nich navazet nebudu,jen si musim jeste ulevit tim,ze si osobne myslim,ze Suffo spis posrali Breeding a to ne jen zvukove(!!!),ze se mi vic libi "Souls...".Koncim!Jo a mimochodem,diky za slova,ktery jsi pronesl right after our show!Cenim si toho!Jo a Boyer byl tezce v poho,ze?Slusna after party a dobry pokecani,co?No,mejte se a pokud mate nekdo video,nebo fotky,poslete mi mail,please!
bizzaro :: direk-thor - 18.06.04 11:06:37
irdzi: a co se takhle pripojit k mjc_redakci? ;)
pecorism - 18.06.04 11:02:53
mel by sis doplnit vzdelani poslechem BLESSED ARE THE SICK minimalne!!!!!
irdzi - 18.06.04 10:10:12
STRAP: YES - SORRY - já se nějak neuměl vymáčknout - přesně si to napsal !!!! MA hrají úplně jinej styl ... to jsem se snažil napsat, V tom u mě bude háček - mě tyto styly ala MORBID ANGEL totiž vůbec nic neříkaj ... od textů až po hudbu mě to už prostě nic neříká. Z deathu mě zajímaj jen věci říznutý NY ... Zbytek mýho hudebního obzoru je u věcí typu DILLINGER ESCAPE PLAN, THE END, DISRHYTMIA ... pak samý HC a numetálky ... prostě mě hudba MA neříká nic - ale chápu, že hodně lidem se to co hrají líbí - takže už to fakt nemá cenu řešit - co člověk, to jinej názor a byla by blbost si myslet, že zrovna jedinej něčí názor je ten "pravdivej" ... SOULS TO DENY je možná fakt trošku uspěchaný - hlavně se mě zdá po zvukový stránce (bicí + basa) - mimochodem na origošce je psaný, že basu nahráli Hobbs a Smith ... ted jsem z toho blbej úplně ... myslel jsem, že to nahrál Boyer, ale o tom není (krom děkovačky) na tom albu ani zmínka ... ??? Taky jsem zvědavej na další album - uvidíme jak se budou vyvíjet ... pokud na Souls je pár sporných pasáží, tak ať - stejně to poslouchám furt dokola:o))
STRAP - 18.06.04 10:05:41
jo despise terrance rikal ze priste ale frank zase rikal zeho nerad ze prej je jen rychly tak fakt nevim.jinak decrepit birth snad brzy tour schopni deicide prej otresny konflikty benton stala ve vital.jinak novy bubenik decrepit je byvaly vital tak se proste prohodili a missile je taky furt vital.tot nejaky info co jsem vysomroval.
STRAP - 18.06.04 09:42:06
HM NO TAK TO TI PRIPADA DOCELA BLBE JESTLI JE STEJNA DOMINATION A FORMULAS A BLESSED NO TAK TO TEDA NEVIM ALE KAZDEJ ASI USINAME U NECOHO JINOHO...TO MA PAK BREEDING STEJNEJ ZVUK JAKO PIERCED A HUMAN WASTE JE NA STEJNY TECHNICKY VYSI JAKO HUMAN WASTE JE TO MUJ NAZOR NE???NE NENI JE TO TOTALNI BLBOST.JINAK NEVIM TREBA ALTARS JE STEJNE STEZEJNI JAKO EFFIGY JE V JINYM RAMCI DEATH METALU PROSTE JE TO ODLISNY.TO NIC NEMENI NA TOM ZE NA NOVYM SUFFO JSOU PEKNY VOLOVINY.CO BUDE NA TOM DALSIM TOT OTAZKA?KAZDOPADNE SOULS ME S ZIVOU PREZENTACI NEJAK NEJDE DOHROMADY MYSLIM ZE S TOU DESKOU MELI POCKAT.NA ZIVO VALELI TEDA DALEKO VIC
Violet - 18.06.04 01:47:52
directwhore666 - 18.06.04 00:56:58
haha :) dobre si to tu vodite souls to deny je supr, ty skladby zive zabijely mj, ma maj vic desek nez suffo ale kdyz ma diskosku orezu o altars, abominace, blessed a heretic, ktery prakticky neposloucham, kolik mi zbyde desek? a kdyz si vemu ze ze suffo posloucham (breeding casto asi jako blessed) co je pri tomhle uvazovani vic? :DD hihihi :P strape suffocation se urcite menujou po songu ma, rikal mi to terrance... :) btw cerrito je lamer... despise je kratky se moc nepretrh chlapec :PPP mam rad flejmy :)
bizzaro :: direk-thor - 18.06.04 00:43:21
cicham cicham tady problem, tohle Strap a Viola neprezijou ;)
irdzi - 17.06.04 18:43:13
pokud by se to bralo dle koncertního listu (což mě nepřijde jako nejlepší posuzování), tak by mě zajímalo, kde je konec DESPISE THE SUN:o)))))))) S těma MA bych to raději neprobíral, protože jejich hudba mě skutečně vůbec nevzrušuje - podle mýho (a to se budu opakovat) totiž kdyby neuměli dobře hrát, tak nestojej za nic - skladatelská stránka mě dle mýho fakt slabá ... pokud teda znamená 20 let hrát furt to samý (pro mě ještě k tomu nudný) úspěch, tak OK - já bych na jejich koncert jednoduše nešel, protože u těch desek jednoduše usínám. Se SUFFOCATION se to fakt nedá srovnávat - at si tam Sandoval šmudlá ty svý dvaatřicetinky jak chce - dobrou skladbu tím neudělá. Dobrej příklad tohoto byli DISGORGE - rychlost jak hovado, potom začali SUFFOCATION (jo - přiznávám že DEMENTOR jsem nesledoval ... je to na mě moc zlý a drsný asi...) a začali hrát podstatně pomaleji a kurevsky líp!!! Nikoho prostě nemůže zaujmout jen rychlý hraní - když je to bez nápadů, tak je to prostě only "rychlej shit" ... DISGORGE mám rád z desek, ale naživo nic moc ... GT byli v pohodě - fakt škoda toho triggeru - po SUFFOCATION jsem byl na ty nový válce GT zvědavej asi nejvíc - takže spokojenost. No at už je to venku, protože new I.BLEEDING a PYREXIA vyjde kdoví kdy .... :o) STRAP: nepripada ti, že MA nekulhaj na žádný desce, protože nahrávaj furt stejný desky???:o))) /to neber jako nějakou provokaci - mě to tak prostě připadá/ ....
- 17.06.04 17:37:26
Já bych celou debatu k STD postavil jinak: jestli tahle deska opravdu obstojí, se uvidí za tři, pět let, až vydají další desku, dvě, tak podle toho, kolik ze STD budou na živo hrát. Podle mě je ta deska OK, ale je tam příliš mnoho kousků, který nijak výrazný nejsou a na který z koncertního listu půjdou hodně rychle…
STRAP - 17.06.04 10:41:57
ty vole zdeno ja nerekl proti gigu suffo krivy slovo tot za prve!!!!!!!!! Doug je borec ze se mu nekdo jen tak nevyrovna ale kings je pecka a rutan trida takze klidek jen z jeho zvukovejch pochodu nadsenej nejsem uffffffff!!!!!!!!!! a chlapce jen malej dotaz kdyz uz suffo nesahaj morbid ani po kotniky tak my laskave rekni jesttli znas takovou prayers of hatred atd.sorry a dost mozna ze se suffo jmenujou prave po songu ma druhy z altars......jo do morbidu se nevoz na to ne nemas na zadnej pad!!!!!!!!!!!!!!!! mam dojem ze jsi ve zline nebyl!!!!!!!!!!!!!!videt neco co je profi a srovnatelnyho je docela potesujici!!!!!!!!!!!!!!!jestli si morbid dovolili zakulhani na osme desce tak suffo kulhaj na ctvrty!!!!!!!a mimochodem ja byl vzdy priznivcem morbid tak ti asi dotteci muj nazor na hate!!!!!!!!!!!!!!
bizzaro :: direk-thor - 16.06.04 22:45:44
na GT v novym! ;)
GTBoy - 16.06.04 20:51:07
Jasne hosi,sereme na rozebirani,tez to nesnasim,tak konec...Diky za slova chvaly,ale musim priznat,ze se nam ten gig nejak extra nevyvedl,vse narychlo,nefungoval modul na kopaky,bicmenovi ujizdela slapka,jen 4 valy,ale na druhou stranu zahrat si pred suffem bylo SKVELY!Novy skladby jsou fakt vrazedny,tedy alespon tak 80procent urcite!Nahravat se jede v zari a album bude venku 15tyho rijna!!!Behem leta pustime do obehu nekolik zasadnich novinek,tak sledujte media!Diky za podporu a teste se na new GT!
pecorism - 16.06.04 19:55:16
mimochodem kdy bude new gt venku?? koncik pred suffem husty a nove valy rulezz....
Valhalla - 16.06.04 18:26:29
Ty vole suffo mě fakt bralo hodně moc miluji je,ale morbid angel a sandoval fakt rules,nebo total vyrovnaný,ale proč to takhle posuzovat,soupeřit ,super je ,že tyhle kapely vůbec existujou a spříjemnujou nám naše životy.death metal forever.......a serte na to vy odborníci
bizzaro :: direk-thor - 16.06.04 16:39:33
s tema Chorobbnejma okridlenejma zrudama GTbuzna rulez!!!!!! ;-)))))
GTBoy - 16.06.04 16:29:34
Strape,strape,ty se proste musis vzdy cukat!Ok,proste Souls to Deny te nebere,ale nezpochybnuj muj/nas cit k posouzeni Doughovi prace! Ja to vidim a citim velice dobre,jen mi pripadlo,ze comeback Suffo byl a je jeden z tech silnejsich,pac vetsinou to stoji za totalni hovno!!! Navic sedet X let doma na prdeli,nesledovat scenu a pak se vratit a napsat takovy pecky jako "Demise of The Clone",ci "Subcounciously Enslaved" atd...to znamena,ze i odrezek bez Cerrita dokaze kurevsky UDERIT!!!Myslim,ze next Suffo pohrbi tyto pochybnosti u fanousku,jako jsi ty Strape! A co se Morbidu tyce,tak tos nas bud nepochopil a nebo me chces nastvat! Nikdo se nebavil o financich!Pokud to beres tak,tak je mi uprimne lito Morbid Angel,kteri drou jako kone 20 let a vedele Suffa by se nemohli ani postavit! Sorry,ale jejich anti um ke stvoreni nejakyho GENIALNIHO songu ala 98procent tvorby Suffa,je posouva po velke prazdnote az na MAX. druhy misto!!!!!!!!!!!!!! Mimochodem,kdyz tak prdis z Ceritta ajeho prace,tak jak je mozny ze se ti vic libi "King Of All Kings",nez jednicka,ktera je NESROVNATELNE a jednoznacne lepsi,uz jen diky tomu,ze Cerrito zapracoval!!!???!!!! King of All Kings by bez Roddyho nestal ani za vyliz prdel!!!!Tot my OSOBNI nazory!Snad to nerozpouta opet nejakou valku between GT a Prague!hahahaha.Proste nedelam nic jinyho,nez se neustale klanim vystoupeni a velikosti hordy SUFFOCATION!!!!
STRAP - 16.06.04 08:56:19
SORRY HOSI JA SI ZA SVYM NAZOREM NA SOULS TO DENY STOJIM JAKKOLI BYL KONCERT SUFFO DOBRYM SOULS TO DENY POVAZUJI PROTI KONCERTU POLOVICNI FAQKT JE TEN ZE SE DO FORMY DOSTALI A TO DO HODNE HODNE BRUTALNI.MIMOCHODEM JESTLI VAM NEDOSEL POTENCIAL CERRITA CO BY SKLADATELE TAK TO SORRY NENI CO VYSVETLOVAT. JINAK SROVNANI MORBID A SUFFO Z HLEDISKA FINANCI TO SI SNAD DELATE SRANDU SUFFO SESTT LET SPALI A MA DROU JAK KONE DVACET LET A TO JE MYSLIM ONO CO VY ANA TO?
jelda - 16.06.04 03:44:26
Nevěřím, že na koncertě byl přítomen někdo, komu se absolutně Suffo protiví. Existuje mnoho lidí, kteří death metal neposlouchají, ale Suffo se jim líbí. To už o něčem svědčí, i když se pohybují vcela jiných intencích žánrů, je zajímavé sledovat lidi z oblasti jazzu, jak si krásně podupávají.Neříkám, že mé tvrzení patří především Suffocation, najdou se i jiné kapely, ale koncert demonstroval kapelu v tom nejlepším rozpoložení a i pochybovači museli uznat, že Suffo je Suffo, že Střape?
bizzaro :: direk-thor - 15.06.04 23:44:29
telemagor rules!
Telemaster - 15.06.04 23:34:31
SOustavný poslech suffocation pozvolna začínáme prokládat i jinými interprety. Dávku postupně snižujeme až se po zhruba týdnu dostaneme na obvyklé množství 1 suffo deska na den.
Telemaster - 15.06.04 23:30:52
pokoncertní absťák je fakt tvrdej. Nepomáhá ani nekonečný přehrávání všech desek. A souls taky uměj zabít, chce to jen vohulit a trošku si na eq pohrát s basama.
GTBoy - 15.06.04 21:05:04
Fuck YEAH!!!!!!
irdzi - 15.06.04 20:39:33
mě se taky nezdá ta novinka vůbec špatná ... dneska jsem sjel Pierced, Despise i Souls :o)))) Z novinky mám nejraději Deceit, Demise of the clone, Surgery Of Impalement ... kurwa mám rád všechny :o)))))) Nová sestava se mě nezdá vůbec špatná, deska se mě nezdá vůbec špatná, koncert se mě zdál odpovídající ke jménu SUFFOCATION ... jen at si někdo blbě kecá, že reunion stojí za hovno a že se neměli dávat dohromady - kdyby se nedali dohromady, tak je živě nikdy neuvidím a nebudu mít nový CD který sice není Pierced 2, ale kdo čekal po 9ti letech stejný album??? - mě se SUFFOCATION MODEL 2004 líbí kurewsky moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GTBoy - 15.06.04 18:51:09
kurva porad to mam v hlave a posloucham dokola suffo ceda!tem kterym se "souls To Deny" nelibi radim: poslechnete si to album kurevsky NAHLAS a budete ho milovat! Osobne mi nejvic sedi song: Demise of the Clone! to je genialita!!! Je pravda,ze uz se asi nemame na co tesit a je taky pravda,ze uz muzeme vsicni pozdechat...videli jsme je a oni nezklamali!!!! SUFFOCATION RULEZZZ-totalne!!!! Souhlasim s tim,ze se jim muzou rovnat max Morbid Angel,ale je fakt,ze me berou tak o 50procent min,nez Suffo!,takze je zcela jasny,ze pro me osobne to byl vrchol!!!Nic lepsiho jsem fakt jeste nezral!
irdzi - 15.06.04 18:37:25
podle mě M.Angel se na SUFFO po skladatelský stránce ani nehrabe .... sice ti týpci uměj zřejmě kvěle hrát, ale nápady na můj vkus nemají ... IMMO je na tom líp, ale že by IMMO nahráli lepší desku než třeba "Pierced From Within"??? - asi ne. SUFFO je aspon podle mýho názoru jednoznačně BEST a ten koncert to jenom potvrdil ... koooooonečně jsem je viděl a jsem víc než nadšen :o)
bizzaro :: direk-thor - 15.06.04 12:40:00
to byli kluci z Vanďáku z Mrázka. Vlášek (ex-Deaf & Dumb) tam Macounka nesl na podiu, páč to byl Macounkuv sen, zaparit si se Suffo ;o))) Kocour ho uz asi neunes, nebo co ;)
yarrdesh - 15.06.04 12:31:49
ha, pepek to zaregistroval kvalitneji : to=punkovi jezdci. to nebyli punkovi konici, ale nejakej typ co mel na zadech toho typka bez nohou...co casto byva v klanovicich a na fekalu atd. proto z toho byl mullen asi tak vyjevenej. tomu typovi se musel fakt splnit sen ...
bizzaro :: direk-thor - 15.06.04 11:51:20
bodejd, kdyz Terence jel na Kajzrovi ;o))))) nam se to taky dycinky hraje, ale ne pred lidma, to je pravda ;)
jelda - 15.06.04 11:45:03
Doufám, že všem pochybovačům sklapla čelist. Nejlepší koncert všech dob. Souhlasím s tím, že mimo Morbid A. a Cryptopsy jsem profesionálnější kapelu neviděl. Všimli jste si, že sóla a veškeré vyhrávky byly naprosto precizně zahráty?Mike Smith potvrdil své kvality, i věci z Pierced se mu hodně podařily. Potom že sestava není ideální....
STRAP - 15.06.04 11:44:32
VSICHNI STEJNEJ NZOR TO SE JEN TAK NEVIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEDINNY KONKURENT MORBID ANGEL ZPET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A SAMOZREJME IMMO VIZ ULTRA VIOLENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAS DEFINITIVNE VYZEHLENY TY TVOJE ANATHEMY HAHAAAAAAAAAAAAA
bizzaro :: direk-thor - 14.06.04 22:41:52
a to je u me co rict! sem asi nekde vypotil Emila ;-)
Violet - 14.06.04 22:03:49
Megaumučen!!!!!!!!!!! Megapropíchnut!!!!!!! Megavysemeněn!!!!!!!!!!! tuhle podobiznu nezapomenu!!! Stalo by za to postavit v Abatonu bystu! Kdo tam nebyl neuvěří...jediná kapela, která se může svou profesionalitou postavit po bok Morbid Angel(no ještě jsme neviděli Gorguts) + když je dobrý zvuk, tak Immo...V abatonu absolutní absolutno a kdo tam nebyl, tak ať si vytrhá vlasy! Neviděl jsem nikoho, kdo by nepařil!!! Radost!
irdzi - 14.06.04 20:38:29
jj ... SUFFO RULEZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podle mě to bylo taky lepší než Cryptopsy ... nejlepší koncert čistě deathový nejlepší kapely!!!! jen mě sere, že už se naní na co těšit ... SUFFO RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
yarrdesh - 14.06.04 18:48:49
jo, naprostej top. hele jestli hobbs zkouril takovy hromady skunku, tak to musel dobre prozivat, coz je pak znat ;)
bizzaro :: direk-thor - 14.06.04 13:03:40
bylo to lepsi nez Crypto! uz jen ten zvuk, a v Abatonu!!! myslim, ze neco vic uz nejde...
pecorism - 14.06.04 12:44:50
i zde na morave se suffo zaradilo na best gig place a spolu s cryptopsy asi vládnó.....
GTBoy - 14.06.04 12:34:09
Zde na Morave mame podobny pocity...Suffocation totalne vrazednej! .Co se tyce death metalu - ten nej. koncert,jakej jsem kdy videl!Ktera DM kapela vas oslovila live vic?
strap - 14.06.04 10:54:52
jj suffo rules!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bizzaro :: direk-thor - 14.06.04 00:07:41
vskutku kralovskej!!! Akorat sem pri nem nemusel prijit o naky ty veci, no. co se da delat, toto byla ma obet na oltar...
Telemaster - 13.06.04 22:36:07
Jóóó, můžem si odfajfkovat. Adolescentní touha naplněna. Královskej kotel.
Czerny Skiin - 13.06.04 20:39:45
2Střap - dokážu si to představit, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!:-)
pecorism - 13.06.04 19:12:21
yea right!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strap - 13.06.04 13:05:20
ja jsem posranej ze to ani umejt nejde fuuuuuuuuuujjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a navic videli jsme suffocation muzeme pochcipat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! konec konec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yarrdesh - 13.06.04 11:19:08
me vsechno boli ... a jsem porad uplne vypatlanej. ale takova rychta!!! ten kotel ve stredni casti, to bylo hotovy vnitrni krvaceni , to se nedalo ;) ale von byl stejne vsude.. a disgorge, tyvoe, terror. uuu
pecorism - 13.06.04 10:29:29
NA ŽIVO ŠUPEC NE??
bizzaro :: direk-thor - 13.06.04 02:34:07
POMOC!
strap - 10.06.04 16:03:28
presne tak a kdyz uz navrat chtel bych nejaky breeding treba neco zazni. jinak despise a a smith nevim nevim ale treba se mylim a budu cumet jak puk.
Roman - 10.06.04 15:42:18
v sobotu sa vsetko ukaze, aky je Boyer /je dobry, ale Richards je povedal by som nenahraditelny/ aka je nova zostava, ako dokazu zahrat veci z Pierced.. Apropo, na tom live z Marylandu nie je nic z Despise, Funeral Inception by bodol.. alebo Despise The Sun... see you soon ...
GTBoy - 07.06.04 18:35:05
strape to bych si nedovolil te poucovat,ale zdalo se mi,ze si porad nekdo mysli,ze je se suffem ten starec...boyer je fakt trida,videl jsem jeho video a pokud znate Decrepit Birth,neni co resit...jasne chris byl genialni,ale kde je mu konec? turne bylo skvely,pro me osobne asi nej tour,jaky jsme meli(toto bylo 6ty evropsky)...super akce,dobra,velice dobra prodejnost,sposta koncertu se skvelou navstevnosti a par nikdy nezapomenutelnych zazitku...vsak to znas bracho!V sobotu drtime last akci s michalem a rozjizdime new eru GT s novou sestavou a novym albem!pokecame v sobotu...cau!
strap - 07.06.04 16:21:58
Boyer je dobrej neboj se nemusis me poucovat ale chris byl hodne nadrenej to zase musis uznat ty. Jaky bylo turne???
GTBoy - 07.06.04 16:08:30
Lidi,co furt blbnete s tou basou?vite vubec kdo je to Derek Boyer,ten kdo dorazi ze suffem do Prahy?nechci nejak srovnavat basaky,ale tento manik je hodne,hodne dobrej!
jelda - 07.06.04 15:15:50
Zdar hosi, myslim si, ze novi Suffo jsou dost dobre. Sjizdim to asi po desate a nalezam porad nove vychytavky. Priznavam, ze jsem trosku nestranny, jelikoz Suffo patri k tomu nej, co se na death metalove scene objevilo. Samo, ze jsem byl zprvu hodne skepticky k novemu materialu, ale postupem casu mi pripada, ze natocili opravdu dobrou desku. Sestava sice neni idealni, ale myslim si, ze se s tim poprali na vybornou. Stejne dokazi strcit do kapsi vetsinu death nahravek, ktere kdy vysly. Mel jsem strach hlavne z Mika, je pravda, ze za tech par let nevim, co delal, ale ukazal se v hodne dobre forme. A o skladby z Pierced nemam strach, verim, ze to zvladne, ma na to.Guy je take fajn kytarista, ale jisteze to zahraje po svem, on je Guy a Doug je Doug. Myslim si, ze Suffo se za tuto desku stydet nemusi. Souhlasim s tim, ze cas ukaze, jaky je nyni v kapele skladatelsky potencial.Jo a Chris tam opravdu chybi, jeho skvela hra na bass vzdy trosku predbehla dobu.Na koncert jsem moc nateseny a zvedavy. Houg..
strap - 30.05.04 11:31:54
ty ses ale na l7 zlej vis jak maj v nymburce dobrry vinko
Violet - 30.05.04 10:30:27
To Yardesh:: Abaron ok, hlavne ze tam nemuze chodit K8 se svym stacenym vinkem, to mi vyhovuje... Jinak Ion Dissonance mam taky klipek, stejne klip Mastodon(skvele, v atmosfere MA -RApture) TY Ion, to je zaznam z koncertu, ze?
strap - 30.05.04 09:34:04
ok sezenu hele tak zkus jinej program ja taky vcera stahoval kodeky jak idiot a pak jsem voivod otevrel v quick time. kodeky jsou kundy taky me pekne serou,. jinak z toho uklidu si nic nedelej vis jak to s tema klubama je vzdycky na nem neco najdes.
yarrdesh - 29.05.04 17:01:41
sak rikam, ze uklid je sice fer, bohuzel takhle podany pusobi trosku psychologicky - vidis rotu naprosto nezucastnenych najatych ukrajinek, ktere odvadeji svoji praci a v tu chvili je ti jak masu v mcdonaldu,. samozrejme z hlediska uklidu je to nejlepsi reseni, ale na ug atmosfere to ubira. no nejde s tim nic delat, reseni samozrejme neexistuje, lec ve vysledku jsem ja (asi sam) na babaton nasran, priznavam ze se me jiste pseudoanarcho nazory stale drzi. strap: jo, videjko deceit a klipak to urcite neni (omluvte me, nemuzu si vzpomenout k cemu to ten klip tocili). ion dissonance taky videjko, btw ion dissonance proklate rulz
strap - 29.05.04 13:50:11
DIKY ULTRA VIOLENTE JA UZ MEL STRACH ZE BUDE SPOKOJEN JEN KOMPILACNI SOCKA L7
Violet - 29.05.04 12:34:16
btw. konecne jsem se dostal k recenzi a je to v pohode. Jsem zvedav, jak to celkove vyzni nazivo...
Violet - 29.05.04 12:33:17
No Abaton...nevim jestlli beres jako komerci, ze se nekdo o svuj klub stara e nechce mit na ulicich bordel, protoze prave po tom bordelu zusatvaji neprejicim duchackum argumenty pro stiznosti na mestskou cast, tak pak je asi momercni... Kdyz bych mel mluvit za sebe, tak muzu rict, ze se mi ten prostor libi, ale urcite jsou tam rezervy v akustice. A ohledne te invektivy. Jde o to, ze K8 je zvyklej si na koncerty nosit svoje piticko a svacinky, coz bych pochopil, kdyby jel pres celou republiku a ne 30 Km z Nymburka...takhle to smrdi trochu prehanym setrilkovstvim a nymburskym latrysmem...
strap - 29.05.04 12:06:00
ty mas video nebo co?????
yarrdesh - 29.05.04 11:55:19
kua, ja mam nakej divnej kodek, furt to nemuzu rozbehat...stejne jako ion disonanci, grr
strap - 29.05.04 11:50:14
ty zvedej telefon haha
bizzaro :: direk-thor - 29.05.04 11:19:02
no, dle zivaku si myslim, ze veci z Pierced etc. byly ok, urcite to chci zive videt i v tyhle sestave!
strap - 28.05.04 21:15:45
hosi podle toho piratu o kterym jsem psal ty veci z pierced byli tak nejak zahrany jinak s culrossem a cerritem by to bylo jiny a richards tou dobou nehral na basu taky tejden..
yarrdesh - 28.05.04 20:27:31
jsem hlavne zvedavej na ty bici. ta druha kytara se imo naucit da, ale na tu jsem teda taky zvedavej. fakt se az skoro obavam ;)
- 28.05.04 19:58:16
PIERCED v současný sestavě… no, bude to zábavný… ABATON je OK na nějaký obří hosue party atd., ale koncerty nic moc, co naděláme, když nic lepšího/vhodnější v Praze prostě není…
yarrdesh - 28.05.04 17:16:29
nemas nakej dorbak? nebylo by cicko, ci je tohle pivko? muzu si s vama pohulit a dat kamaradovi? ;) ovsem abaton me osobne teda pekne prudi, prijde mi to jako desna tovarna...ale ne jakozto fesny industrial, nybrz jako tovarna na zabavu. ty zaterasy jako nemalo serou, kontroly u vstupu to uz je prilis,, kdyz se tam rozbily nejaky lahve nebo co tak pribehlo komando uklizecek, coz je fer, lec me to tam proste prijde cely takovy neuprimny. jako ze je videt, ze lidi jsou tam jen takova dojna, ze je to cely desny divadlo, celej radoby ug koncert vyzni jako komercni show... dokonce kdyz jsem tam byl driv parkrat na freeteknu, tak to dychalo takovou komercni atmosferou. sem se divil, ze tam n20 balonky neprodavaji primo specializovani dovozci ve zlate na baru ;) chapu ze ono sehnat neco jineho ... jen takova individualnie-debilni pripominko-pripoblivka nekon-struk-tivni. hele myslite ze suffo na zivo zahraje v poho veci z pierced atd? meli by, ze jo...ze nebudou propagovat novou sracku .. prosim prosim smutne koukam ;)
Violet - 28.05.04 14:38:35
No s tim muzse 100% pocitat a ty k8te na 200%. Jestli socky z Nymburka nemaj na to aby si tam koupily pivo, tak at susej hubu a drzej krok a hlavne... neotravujou ostatni!
k.eight.a - 28.05.04 13:40:44
Souhlasim se vsim, dobry ale neni to Effigy ani nic pozdejsiho, ted to posloucham jen kvuli koncertu pak se zese vratim ke klasice... 2 Alda: Support maji byt Insision (Švédsko), Dementor (Slovensko) a Disgorge (USA) potom jeste Godless Truth a slysel jsem cosi i o Imperial Foeticide. Se zátarasy i zakazem vl. piti muzes pocitat o 100pero :o(((
- 23.05.04 08:23:29
Konečně jsem slyšel…. Je to docela OK, dobrý tupačky, ale na desku SUFFO je to fakt asi málo
pecorism - 14.05.04 18:27:44
sezente si debut cd od malamor!!! je to pecka!!!
- 13.05.04 12:13:49
a budou nový VADER :O)))
strap - 13.05.04 10:44:56
maji vyjit hate eternal origin a neboj ono se neco ukoti mas kveten jo a treba taky immolation a bude toho fakt vic to se neboj.
pecorism - 13.05.04 10:12:17
mimochodem, coze to letos vyslo lepsiho???????
ROMAN - 12.05.04 15:38:18
uplne suhlasim so strapom, asi takto funguje oziveny kult. uz ked davali reunion dokopy, richards sa k tomu vyjadril po svojom... dost napadne vyznieva efiigy image, reunion mal asi iny zamer ako prekonat pierced ci despise. v kazdom pripade sa 12.6. presvedcime na vlastne oci...
strap - 11.05.04 17:36:37
ne vole doma vecer a mlada byla nasrana he he v praci na to vetsinou cas neni he he he
fastner - 11.05.04 16:21:33
jo a strape! co to ma jako znamenat ta uvodni hlaska? nechtel si verejne priznat ze v praci krom sezeni delas velky kompetentni hovno? ale aspon je to oficialni ;) kdes psal tu recenzi mj.? v praci? ani radsi nerikej hehehe
fastner - 10.05.04 23:34:50
strap: hehehe :of zajimava myslenka ;)
ierich - 10.05.04 19:29:38
tak uz to taky sjizdim...
Alda - 10.05.04 17:25:55
Nevíte, co na tom koncertě bude hrát ještě ? Doufám, že to shindy vybral pořádně. A budou zatarasy pred podiem a zákaz vlastního pití do sálu, aby to byl pořádnej undergrind ?
strap - 10.05.04 10:06:42
myslim ze za rok si ji pustis minkrat nez pierced asi tak
fastner - 10.05.04 03:12:24
strape, jaky jiny veci...za rok? jestli vis neco co my ne tak to rekni :) ta deska je jinak supr;) plac "probodnutych zevnitr" a "odmitajicich slunce" se dal cekat stejne podvedome asi jako to ze tahle deska nebude ctvrtym (1-effi, 2-pierced, 3-despise) milnikem brutal deathu :) a mj. human waste jako absolutni klenot :o))))) 3x denne ;)
strap - 09.05.04 10:35:41
asi pod by jmenem suffo meli vychazet jeste trosku jiny veci ale to si povime za rok jestli chapes co myslim
strap - 09.05.04 10:32:41
REKNI JAKEJ JDEM DO TOHO
pecorism - 09.05.04 10:23:42
kruta kapela vydala opet krutou desku!!!!!!!! akorat nechapu to vecne srovnavani...kurva effigy bylo, ted je souls to deny!!!!!!!!!
GTBoy - 09.05.04 08:20:55
Super deska!Moc se mi libi! i BICI! jen mi vadi trochu moc zpevu...Strape,nechces se s GT naucit nejakej song at si das podium se Suffem? Docela bych to bral...Dej vedet Franku!
CáňňaX - 08.05.04 19:23:35
Takže co ... ? !!! MCXV
strap - 08.05.04 10:41:41
jasne to bych byl blazen vynechat to jen se budu tesit vic na stary pecky.
Valhalla - 07.05.04 18:34:24
střape souhlasa výborně napsaný....na ten koncert se ale stejně těším a ty taky vole,nebo ne?!

Zkus tohle