MESHUGGAH - Rare Trax

recenze
bizzaro
Hodnocení:
8

Super, super... delší dobu nebylo o ”Šílených” slyšet, a tak se nám nyní připomínají touto kolekcí. Těžko říci, zda-li se Nucleárům zdálo, že jim MESHUGGAH nezarábajů dolárky, ale v každém případě se nejedná o žádné tahání našich penězků z peněženek. Je to asi poprvé, kdy shledávám takovouto kolekci za cennou (možná snad ještě ANNIHILATOR a PESTILENCE).

Tento kotouček je tvořen dvěma částmi. Toto, že jsou demoverze? Kéž by elpíčka nahrávaná u nás zněla jak ty jejich dema! Samozřejmě nesmíme zapomenout na Chaosphere, a to remixem (ne tuc tuc!) Concatenation. Poslední Ayahuasca Experience je takové improvizační – nejspíš – psycho... stačí poznámka u skladby: vocals by many, instruments by few...:))...cha cha cha... Jestli tato zkušenost Ayahuascy má být nějakým prožitkem, nechtěl bych ho rozhodně zažít a radši ani vědět, oč jde..:)

Po nich následují mpeg video trax jako druhá asi 22min část o třech chodech. Zastoupeny jsou dva vály z Chaosphere – začínáme s New Millenium Cyanide Christ, v němž všichni hrají jen tak naprázdno na puštěnou hudbu v autobusu...hahaha...obzvláště Fredrikovi to v těch slunečních brýlích velmi sluší :) a Elastic v živém podání. Třetím je takový mix-movie h-různého charakteru – samozřejmě řádně ulítlý :) – zkompilovaný z tour a studia v letech 98-00.

Závěrem tohoto rozbůrku mi nezbývá než konstatovat, že: Hagström s Hielmem (již není členem) neuměj zahrát jediný nepřevrácený riff, Kidman je prostě nejlepší frázovač a řvoun na této planetě, Haake nezahraje jediný rytmus aniž by ho 5x neobrátil a Thordendal má geni-t-ální sóla. Co byste, ale čekali bandy magorů, jenž si řikaj MESHUGGAH, že?

Vložit komentář

bizzi - 22.08.02 14:01:13
a "nothing" mame za chvili na svete!!!

Zkus tohle