CARNIVAL IN COAL - Collection Prestige

recenze
ViteQ
Hodnocení:
8.5

review_680_px2

Víno, ženy, zpěv, a když už, tak jedině francouzské, aspoň při poslechu šílených Frantíků Carnival In Coal a jejich posledního děťátka holátka Collection Prestige, které je maličko jeblé, má to jinde, ano, už utrhalo všem panenkám hlavičky. Pššš, ale nejdřív nakouklo pod sukně, uličník, nebo uličnice? A není to jedno, je! Pochvalu zaslouží v obou případech. Takže můj milý (i ty nemilý) čtenáři, jaký je závěr z předchozích vět. Ano správně, vraťte mi můj polštářek! A taky, že míchat veškeré metalové žánry, pop, funky a všemožné skopičiny z tohoto i jiných světů se vyplatí. Avšak nebujte (a nebulte) polárního vlka nic, pořád je to metla, která metá řádně tvrdý tvrďárny s neutuchajícím nadhledem pro nás nejtvrdší kluky a holky se smyslem pro humor široko daleko nukleárního výbuchu, který je možno pozorovat po každém soustředěném poslechu jedinečného cédé or sídí Collection Prestige Francouzů Carnival In Coal, aha, to už jsem psal, tak to vyškrtněte. Jelikož jsou pánové (slovy dva) z CinC

review_680_px3

šikulové, tak si to robátko udělali pěkně sami pospolu. Jeden umí nejen hezky zpívat, ale i pěkně černo černě zaskřehotat, smrtelně vážně zamrmlat, vzít to do výšek, avšak ne až tak, že by bylo třeba gule skřípnout, celkově velmi variabilní s pestrým rejstříkem poloh, aspoň se panové při té výrobě nenudili. Druhému pod rukama hraje vše, co se mu do nich dostane, snad jen ty bicí přenechal kolegovi z říše nerostů. Osobně jsem nadšený z pecek, které byly stvořeny s uzdou, která povoluje fantazii v co největší možné míře, takový parády jako jsou Fucktable (zvuky ne nepodobné animovaných filmů, něco jako na poslední desce Fantomas Suspended Animation) a Chlala (ty ženské výšiny jsou neskutečné) na desce dozajista vyčnívají. Také funky popina Cartilage Holocaust je velmi příjemně osvěžujícím kouskem, možná by se takový Románek Holý divil. Ostatní věci mi přijdou více přímočařejší, ale díky tomu i víc vtipnější, když se do blackového bubákování v The Lady and the Dormant Sponge ozve zaklepání na dveře, málem se mi protrhla bránice na 666ti místech najednou. A co parádní sdělení Right Click…Save As… v hávu keců na promo cedéčkách. Mohl bych tady jmenovat další a další humor, ale určitě máte na práci důležitější věci, tak vás nebudu zdržovat zbytečným seznamem.

Dle komise pro odhalovaní se, odhalí Collection Prestige nejedno odhalení v zahalené metalovém žánru. Hehe, tahle deska je nálož jak prda! Jelikož CinC vystoupí na festivalu Brutal Assault, tak sraz je v pátek 11/08/2006 v 18:50 pod pódiem, polštářky a francouzáky s sebou.

Vložit komentář

Stana - 08.08.06 16:05:30
Miluju tyhle vtipně psaný recenze :D.. no ale vlastně na vtipnou desku to jde tak nějak samo :-)
V a Q - 07.08.06 11:48:36
bzz. ... .no proto, to bychom se zase mohli převážit na tu horší stranu našeho maniodepresivního stavu :-)
bizz - 07.08.06 11:21:47
q i v: to bych si k Vam obema nikdy nedovolil! :)
V a Q - 07.08.06 10:44:05
nq. … .i ty kulíšku jeden :-). bzz. … .proč mám dojem, že se z nás snažíš udělat schizofrenika :-)
nihi - 07.08.06 08:28:33
nemuzu si pomoct za offtopic> Vitequ ja te asi miluju, teda ... chtel jsem rict tvoje recky :)))) jinak CiC neni muj salek kavy, takze koment k nim tezko prihodim :)

Zkus tohle