Nové kapely Brutal Assaultu v čele s Behemoth a Animals as Leaders!

novinka

BehemothANIMALS AS LEADERS čili absolutní špička světové djent/progresivně-experimentální metalové scény budou konečně debutovat na BA! Virtuóz Tosin Abasi se se svojí družinou a jejími notami nabitým karnevalem hudební pestrosti představí na BA poprvé a dle minulých klubových koncertů v Čechách se je na co těšit!

Vaše volání bylo vyslyšeno, BEHEMOTH se po letech 2008 a 2013 opět představí na našem festivalu a opět v pozici jedné z hlavních hvězd. Jedná se o zajímavou korelaci, kdy náš festival a BEHEMOTH rostli podobným tempem.

Kalifornská death/grind smečka CATTLE DECAPITATION bude letos skládat reparát za loňský odřeknutý koncert, zatímco si u nás po letech zahraje i samurai bulldozer goregrind commando JIG-AI. Dvacetileté výročí stále ve stejné sestavě u nás letos oslaví hardcore/punk ze špinavých čtvrtí Londýna – KNUCKLEDUST. Experimentální death metal z britských ostrovů, plný uhrančivých kosmických vizí a zvláštně ambientní atmosféry; prvky technického brutálního death metalu, stejně jako inspirace u Morbid Angel, Immolation, Gorguts či Nocturnus, to jsou MITHRAS. Jedna z nejzajímavějších a nejžádanějších kapel v současném BM undegroundu, MGŁAse vrací na náš festival zopakovat svůj fenomenální úspěch z minula, tentokrát na velkém pódiu. Instrumentální post-rocková stálice japonské nezávislé scény MONO bude debutovat na našem festivalu, stejně jako super projet členů Converge a Cave In MUTOID MAN a návrativší se švédští maniaci MISERY LOVES CO.

Vložit komentář

Stana - 04.02.16 07:53:01
Nechci malovat čerta na zeď, ale vypadá to, že se budu muset v létě otočit na tři dny do josefova:) Mithras, Mutiod Man pecky jak sviň.
DR - 03.02.16 19:05:50
Jo a já musím do práce...
Pan Bö - 03.02.16 17:45:34
MUTOID MAN kurwaaaa.tvl, klubovku nějakou honem někdo, někde, nebo co ?
mIZZY - 03.02.16 13:21:33
Mě asi nejvíce potěšili Jig-Ai :D Doufám, že je plácnou jako první kapelu v sobotu nebo tak nějak :)
brutusáček - 03.02.16 10:48:25
MONO může být na BA zajímavé, tak úspěch tam slavili se svou hudbou i ULVER....zajímavé je že se ukážou Cattle když budou i na oef..no asi jedou evropou sem tam :)......Tosin samozřejmě spoko, snad si nikdo nevymaže mixák ;-)

Zkus tohle