DORMANT ORDEAL (Polsko), SONUM (Itálie), HEAVING EARTH, INNERSPHERE

Akce

DORMANT ORDEAL (Polsko), SONUM (Itálie), HEAVING EARTH, INNERSPHERE

19. 6. 2023 – Plzeň, Divadlo Pod lampou

event: https://fb.me/e/2wqm2ZlXU

 
Na tuzemské zastávce polských DORMANT ORDEAL a italských SONUM pod hlavičkou ‚The Grand Scheme Of Entropy Tour 2023‘ jako speciální hosté vystoupí pražští HEAVING EARTH, pro které půjde o druhý koncert v ČR po šestileté koncertní pauze, a domácí INNERSPHERE.

DORMANT ORDEAL je deathmetalový sypec z Polska, který na tváři vykouzlí úsměv obdivovatelům HOUR OF PENANCE, HATE ETERNAL či starších DECAPITATED. Jejich muzika ovšem není nostalgickým výletem do minulosti, což dokazuje jejich třetí deska „The Grand Scheme of Things“. Ta je precizní poctou současnému deathmetalovému umění.

https://youtu.be/7DikGhNKO9Q

SONUM jsou jednou z nových a nadějných italských formací. K deathmetalovému základu přidávají další příchutě, ať už jde o disonanci nebo trochu psychedelie. Na kontě mají dvě EP a dlouhohrající album „Visceral Void Entropy“. Potěší fanoušky HAUNTER, SUFFERING HOUR nebo ARTIFICIAL BRAIN.

https://youtu.be/UnoXZeMi9L4

HEAVING EARTH jsou jedna z nejvýraznějších tuzemských deathmetalových kapel, která s každou deskou posouvá hranice intenzity a kreativity. Aktuální třetí dlouhohrající album „Darkness of God“ výrazně bodovalo u recenzentů, fanoušků i v nejrůznějších žebříčcích za uplynulý rok 2022. I v Plzni se představí nová sestava kapely Giulio Galatim (HIDEOUS DIVINITY, NERO DI MARTE, MASS INFECTION a mnoho jiných) za bicími.

https://youtu.be/PCZWB-mTGiI
https://lavadome.bandcamp.com/album/darkness-of-god

INNERSPHERE jsou agilní melodicky zaměřená deathmetalová úderka z Plzně, která si během posledních pár let stihla vybudovat slušné renomé doma i v zahraničí. Na kontě mají desky„Amnesia“ a „Omfalos“, ale zajisté představí i něco z připravovaného materiálu pro třetí album.

https://youtu.be/j1CnXbPThqs
https://innersphere-sma.bandcamp.com/album/omfalos

Vložit komentář

Zkus tohle