Autor: 90 Uživatelé: 80 Tvé hodnocení: hodnoť
Superior Massacre

MYRKSKOG - Superior Massacre

Je libo šlehačku s vraždícím účinkem? Norští rouhači pekelní, Myrkskog, na nás valí tu svou v podání druhé desky "Superior Massacre". Z původního quartetu, jež nahrálo vynikající desku "DeathMachine", zbylo duo Destruchtor (vox, guits) a Secthdamon (drums), které doplnil debutující baskytarista Demariel.
Z blacku koketujícího s deathem zbyl death lehce koketující s blackem. Co zůstalo je extrémnost, zběsilost, rychlost. Osmero skladeb vás rozhodně přesvědčí o tom, že norové umějí hrát i death metal. Jejich vzory hledejme za velkou louží a jmenujme např. božské Morbid Angel. Některé riffy jako byste už slyšeli, ale jsou tak bravurně zahrané, že jim to zbaštíte i s navijákem. Navíc nechybí pekelná atmosféra a trocha toho severského větru, zde spíše v podobě blizardu. Šestka "Over The Gore" (asi mají pánové radši Gora než Bushe) se rozjíždí dost hejkalovsky, ale pak opět vítězí Smrt. Věřte, že promo neobsahuje texty a tak se mohu jen domnívat, podle názvů skladeb, že i ty jsou hodně death metalové (Domain Of The Superior, Utter Human Murder, Detain The Skin).
Dále není třeba něco více uvádět. Nutno slyšet, buď z CD nebo si můžete jít Myrkskog poslechnout během společného turné s Nile.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Myrkskog, blackened death metal, black metal, death metal

aktuálně

diskuze