Nové nahrávky Grave, DevilDriver, ale i Katatonia, teaser The Devil Wears Prada, návrat Metal Church a láteř Megadeth

Grave♫ Chrastícím veteránům GRAVE na konci roku vyjde nové EP Morbid Ascent. Obsahovat bude jak nové skladby Venial Sin a Morbid Ascent, tak cover Satyricon Possessed a vlastní předělávku Epos (z Endless Procession of Souls).

♫ Má tu někdo rád power metal? Nevadí, stejně byste měli vědět, že METAL CHURCH (Ronny Munroe zpěv, Kurdt Vanderhoof a Rick Van Zandt kytary, Steve Unger basa, Jeff Plate bubny) ve Vanderhoofově English Channel již domíchávají comebackové album. Vydá Vanderhoofův Body of Work Recordings.

DEVILDRIVER - Winter Kills♫ O šestém albu DEVILDRIVERWinter Kills jsme již psali. Oproti názvu vyjde překvapivě v srpnu 27. a překvapivě u Napalm Records. Jen detail: deluxe edice krom bonusů skýtá live DVD, ale k mání bude i double-vinyl.

♫ 17/9 je stanovené datum pro nové THE DEVIL WEARS PRADA.

KatatoniaShawn Drover, bubeník MEGADETH, si stěžoval na internetové piráty… nová deska se neprodává úplně dle očekávání… a můžete za to kdo? No Vy! Neříkejte, že už ho doma neposloucháte... 

♫ Skoro po roce od Dead End Kings je na vydání nového výlisu i KATATONIA. Dethroned and Uncrowned na 2LP a CD/DVD-AV s 5.1 zvukem vydají Kscope/Peaceville.

01. The Parting
02. The One You Are Looking For Is Not Here
03. Hypnone
04. The Racing Heart
05. Buildings
06. Leech
07. Ambitions
08. Undo You
09. Lethean
10. First Prayer
11. Dead Letters

Sestava:
Jonas Renkse – vocals
Anders "Blakkheim" Nyström – guitars, backing vocals
Daniel Liljekvist – drums, percussion
Per "Sodomizer" Eriksson – lead and rhythm guitars
Niklas "Nille" Sandin – bass

Vydavatel: Kscope, Peaceville Records

aktuálně

diskuze