Gwar táhnou do boje, další Overkill již příští rok, Soundgarden po tour vydechnou, Mar De Grises skončili, Newsted má venku další metal

Jasona Newsteda a jeho NEWSTED je poslední dobou plno. A aby se hladina neuklidnila, máte tu další song (lyric video) k Above All.

Overkill♫ Máme je letos na Brutalu, jejich poslední deska The Electric Age nebyla vůbec špatná a na březen je naplánováno další album. Řeč je o thrashových veteránech OVERKILL.

♫ Chcete vidět letos SOUNDGARDEN? Neotálejte, po nadcházejícím evropském tour (start 4/9 v Helsinkách, konec 19/9 v Londýně) si vemou pauzu. Matt Cameron (bubny) odejede tourovat s PEARL JAM a Chris Cornell bude makat na další – prý akustické – sólovce.

Mar De Grises♫ Smutná zpráva došla z Chile – po 13 letech to zabalili melancholičtí doom/deathers MAR DE GRISES.

♫ Intergalaktičtí bojovníci GWAR uMetal Blade 17/9 vydávají třináctou desku Battle Maximus, na které se po úmrtí Flattuse Maxima – album je zamýšleno jako jeho tribut a je po něm i „pojmenováno“ – představuje nový kytarista Pustulus Maximus (Brent Purgason z Cannibis Corpse). Tady ukázka Madness at the Core of Time.

01. Intro
02. Madness At The Core Of Time
03. Bloodbath
04. Nothing Left Alive
05. They Swallowed The Sun
06. Torture
07. Raped At Birth
08. I, Bonesnapper
09. Mr. Perfect
10. Battle Maximus
11. Triumph Of The Pig Children
12. Falling
13. Fly Now

Sestava:
Oderus Urungus - Guitars (rhythm), Vocals (lead)
BalSac, the Jaws of Death - Guitars (rhythm)
Jizmak Da Gusha - Drums
Beefcake the Mighty - Bass
Pustulus Maximus - Guitars (lead)

Vydavatel: Metal Blade Records

aktuálně

diskuze