Exkluzivní show Vader

VADER pozývají všechny fans ke sledování jejich unikátního vystoupení z pondělí 21. prosince 2020, které se konalo v klubu Od Nowa v Toruni.

Leader Piotr dodává: "Jedinečnost koncertu spočívá v situaci, která nás k tomuto typu akce přinutila, stejně jako jeho charakter. Všichni víte, že Vader žije koncerty a turné. Doslova. Celosvětová pandemie viru Covid-19 nás však uzemňuje od normálního fungování po celé měsíce. Snažíme se toto období přežít, ale zároveň se snažíme využít každou příležitost skočit na pódium a nažhavit zesilovače.

Taková příležitost se objevila doslova na poslední chvíli a přišla od nadace, která pomáhá hudbě a kapelám přežít.

„Streaming Madness“ není předem nahrané video, celá kapela hrála opravdu živě! Snažili jsme se co nejvíce zachovat povahu posledního turné Pandemic Madness, jehož 3/4 uvidíte a uslyšíte na této show, kde jsme zachovali originální a živý charakter zvuku, abychom na vás udělali všechen dojem. Není to však skutečný koncert, protože…. hráli jsme bez fanoušků. Neexistuje důležitější prvek každé metalové show než VY!

Koncert byl nahráván pouze s jevištním vybavením a monitory u nás muzikantů, bez ozvučení do sálu, což byl také velmi podivný zážitek - zejména pro mě kvůli zpěvu na „ztlumený mikrofon“, co neleze ven.

I přes toto - při čekání na návrat běžných turné a koncertů - bych byl rád, kdybyste se cítili jako v první řadě před pódiem - užijte si to!"

aktuálně

diskuze