Druhý singl Severals z plánovaného debutu

Severals vydali singl Exposed jako druhou skladbu z plánovaného debutového alba Algorithm, které by mělo vyjít v druhé polovině tohoto roku.

Téma tohoto songu je problematika spojená s internetem a sociálními sítěmi a jejich dopadem na společnost, obzvláště na děti a mladistvé. Temná stránka těchto technologií dává lidem jednoduchý přístup k nevhodnému a často i nebezpečnému obsahu, který na nás může mít velmi negativní vliv. Song Exposed se snaží tuto temnou atmosféru navodit tvrdými riffy, které se neopakují a vytváří pocit ztráty kontroly.

Video k písni je ve formě vizualizéru, který kapela natočila opět pod taktovkou frontmana Dominika Fencla, který jej napsal, natočil a zpracoval. Hrdinka (Lizzie Bláhová) představuje mladou dívku, která propadla závislosti nejen na sociálních sítích, ale i omamných látkách.

Tento singl, a celé album, byl nahrán v soukromém studiu českého producenta Pavla Chyšky, který spolupracoval s tuzemskými kapelami jako jsou Fall from Everest nebo Lighthouse Keeper. O mix a master se postaral australský producent Lance Prenc, který má na svědomí desky kapel jako jsou Polaris, Alpha Wolf, Diamond Construct nebo Thornhill.

Web: www.severalsofficial.com
Spotify: https://spoti.fi/2v21d37
Facebook: https://www.facebook.com/svrls/
Instagram: https://www.instagram.com/weareseverals

aktuálně

diskuze