Britská senzace Rolo Tomassi po třech letech vydala novej track (video)

cover

Od vydání pro Rolo Tomassi revoluční desky Time Will Die and Love Will BuryIt uplynuly dlouhé tři roky. Dlouhé byly proto, že kapela studiově utichla a ještě před pandemickou potopou s razancí sobě vlastní vzala útokem koncertní pódia. Materiál vydaný pod dnes již zaniklou značkou Holy Road Records (zakladatel byl obviněn ze sexuálního napadení) v recenzi opěvovala i moje maličkost.

Rolo Tomassi zakotvili u eOne a nečekaně servírují nový singl podpořený klipem, Cloaked. Britská senzace s ním pokračuje tam, kde skončilo album Time Will Die and Love Will Bury It, v dynamickém kombinování progressive metalu, dream popu, post-hardcoru a oproti minulosti ustupujícího mathcoru.

Rolo Tomassi se představují v novém zvuku. Je vzdušnější, lehčí a méně zahuštěný než na poslední nahrávce. Neztrácí ale nic ze své masivní podstaty, smyslu pro atmosféru a surové energie. Na poměry moderního „corového“ zvuku je dokonce poměrně přirozený.

Cloaked je neporušitelná dualita změny a zkušenosti. Ve videoklipu je demonstrována kontrastními barvami a pohyby herců.

aktuálně

diskuze