Ascendancy bilancují a chystají singl

Out Of KnowhereProgresivní melodici ASCENDANCY uzavřeli posledním koncertem, odehraným těsně před koncem roku 2011, svou velmi nabitou sezónu.

Začátek roku strávili ve studiu, kde natáčeli svou první oficiální desku nazvanou Out Of Knowhere. Na jednu z devíti skladeb si také přizvali zahraniční hosty (kytarista Marco Sfogli a zpěvák Tom Englund z Evergrey) a hned po vydání desky vyrazili na mega turné se skupinou Arakain. V koncertování pokračovali po celý rok tak, že si na své konto připsali téměř 50 koncertů. „Mělo jich být přes padesát, ale v průběhu roku se vyskytlo pár akcí, které byly zrušeny, takže ve finále těch odehraných koncertů bylo 46. upřesňuje zpěvák Ivan Jakubo.

Do roku 2012 vstoupí ASCENDANCY volným krokem. Ten přetlak událostí, které jsme zažili v celém roce 2011 nám dal zabrat, tak jsme si řekli, že z kraje roku trochu ubereme. Libor chystá nové písničky a v tomto období bychom chtěli vypustit do světa nový singl a natočit k němu klip. Prvním koncertem roku 2012, tak bude až akce 25.2.v Olomouci dodává Ivan.

www.ascendancy.cz
bandzone.cz/ascendancy

aktuálně

diskuze