MarastMusic.coM Vám exkluzivně přináší streaming debutového alba The Manipulation Theory tuzemského djentového objevu Modern Day Babylon. Za projektem stojí kytarový kouzelník, zvukový vědátor a především výborný muzikant Tomáš Raclavský - jméno skloňované poslední dobou nejen na domácí scéně ve všech tvarech.

A v čem jsme exkluzivní? Kromě písní, které se dočasně objevily k poslechu na bandcamp.com, se můžete těšit také na prozatím skrytý bonusový track, ve kterém si vystřihl vokál Zdeněk Lipenský z brněnské kapely Cinzana Bianca.

Album vyšlo na konci září pod MUSIC MEDIA HOUSE, a právě jemu připravujeme recenzi a vyhlašujeme soutěž o CD. Prvních 50 z vás má také možnost využít slevový kód a zakoupit stažení nahrávky za poloviční cenu!
 
Online prodej alba: moderndaybabylon.bandcamp.com/album/the-manipulation-theory
Slevový kód: marastmusic
 
Digipack je pak též možno, protože vyšel ve spolupráci s námi na MarastMusic, za kilčo + poštovné (příp. dobírka) objednat na mé adrese bizzaro@marastjakcyp.com.

Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Sithu si zasloužil bejt výš, šikovnej kluk.

demimonde!!!???

pripravuju dalsi streaming!

Meshu moc ne, Peripéra je tam víc než dost, pochopitelně :))

no ja jsem zprvu mel nazor, ze to az tolik neprekvapi, ale po naposlouchani - jako u kazdy dobry nahravky - se ukazal opak

   brutusáček: dal jsem zatím jeden slech a hodně tam slyšim meshu, i když ono jako že jo..že + moje poslechová deformace z těchto švédů...jinak se mi líbí že se to snaží jít tou cestou animals, ne jen tupé djentovaní ale nějaké ty elektroprvky atd  
a slysis nekde jinde i neco jinyho? :o
   Black_Hand: thumbs up. dobra prace bizzi (a zodpovedni programatori). takhle to ma byt.  
nu snazime se ted, ale vzdy muze byt lip neasi :)

dal jsem zatím jeden slech a hodně tam slyšim meshu, i když ono jako že jo..že + moje poslechová deformace z těchto švédů...jinak se mi líbí že se to snaží jít tou cestou animals, ne jen tupé djentovaní ale nějaké ty elektroprvky atd

Mno docela to jde. Shivers jednoznačně nejlepší. Přijde mi že celkově je to ale dost vatózní :-/ Na druhou stranu já tyhle DJenty moc neposlouchám, natož abych se v nich vyznal a plně je docenil. 2 poslechy stačí a jdu si dát Cloudkickera :)

aktuálně

diskuze