Autor: 60 Uživatelé: 50 Tvé hodnocení: hodnoť

LOCOMOTIVE - Nejsme nic

  • Label: neuvedeno, 1970
  • Žánr:

Tuhle jedno odpoledne si pročítám e-poštu a co nevidím! Dopis od managera Locomotive, na jakou adresu mi může doručit promo této kapely. Slovo dalo slovo a já teď držím promo v tlapách a mým úkolem je napsat recenzi. Tak do toho!
Musím uznat, že komerční hard core moc nemusím. Machine Head a spol. není zkrátka řečeno můj oblíbený styl. Myslím že je fér říct to na úvod, aby případný mě případný fanda Locomotive mohl poslat do prdele hned a nemusel čekat na konec.
Škoda, že jsem k promu nedostal žádné materiály a nemůžu nic beknout o textech ani o obalu. Ale případné zájemce odkazuji na www adresu.
No ale snad už by se patřilo říct i něco k hudbě. Jméno mechanické hlavy tu nepadlo náhodou, protože při mém khc analfabetismu (nebo hardcoreskepticismu he he) je to jediná kapela, ke které si dovolím Locomotive přirovnat. Myslím že Machine head jsou docela slavná kapela, takže když si vemu, že Locomotive hrajou fakt skoro to samý jako oni, je to asi pochvala. V každým případě aspoň máte představu o co de. Bohužel délka alba je moc natažená (asi 50 minut) takže už v půlce mi všechny písničky připadaly podobný. Navíc poměrně mělký zvuk znemožňuje kdovíjaké hudební experimenty. Taky díky němu kytary nejsou tak hopkavý jako řekněme Pro Pain nebo Brujeria. No ale to asi srovnávám nesrovnatelný, že? V každým případě oproti tomu super opěvovanýmu novýmu CD Pro Pain se mě aspoň ze začátku Locomotive bavili víc. Je to jen můj pocit, případné hate-maily vítám.
Pokud si chcete pořídit lacino CD, u kterého se dá dobře zaskákat a přitom si ještě zazpívat české texty a podpořit domácí scénu, je pro vás locomotiva dobrá volba. A navíc to jméno! To se musí prodávat samo!

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Locomotive

aktuálně

diskuze