Autor: 60 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť

BIZZARE EMBALING - Medical (Promo 2000)

Tahle grupa dělá Copremesis čest. Přesně takhle si představuju typickýho představitele Radimovy stáje. Promo sice moc grafiky nepobralo, ale vsadim se, že až matroš vyjde na splitCD s Brainbleed (asi spíš už vyšel), bude všude po něm roztroušená hromada všelijakejch vnitřností. Aspoň tak soudím z názvů písniček, kerý sou většinou o nemocech.
Tuhle gore tematiku moc nemusim, ale jak říkám, přímo na promu mě neotravuje, takže můžu přistoupit k hodnocení bez předsudků. Hraje se samozřejmě grind, co taky jinýho. Hopká to a skáče, ne nadarmo sedí za bicíma Hlen. Jen ty spomalovačky a drtivý salvy kopáků mě do muziky moc nesedí. Jak se totiž spomalí, hned to ztrácí šmak a přikrádá se deathmetalová nuda. To spíš záleží na vkusu, já vím, ale neumětelskýho, rádobyamerickýho death/grindu už mám fakt plný zuby. Proto mě taky dvakrát netěší vox, protože místo aby se držel ječení, kerý mu sedí, snaží se hluboce mručet a vyznívá to pak nepřesvědčivě.
V těch rychlejch a svižnejch pasážích mi muzika připoměla třeba našince Disfigured Corpse. Ale jak je to moc industriální a deathmetalový, tak mě trochu brněly uši. Dohromady trochu jak Grind 6.4. Za sebe říkám, že takovýmu matroši sluší split EP s nějakou jinou evropskou šelmou a ne spliCDčko. Řekl bych totiž, že poslouchat něco takovýho dýl jak deset minut je už nuda. Ale do té doby fajn věc! Z českejch brutalgrind věcí je to rozhodně docela nahoře. Nevidím důvod proč kapelu nepodpořit
Jo, zapoměl sem, že to má na demo fakt vynikající zvuk!

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Bizzare Embaling

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze