Brutal Assault potvrzuje Children Of Bodom, Jesu a The Agonist

Children Of BodomPo dvoutýdenním půstu opět přicházíme s trojicí čerstvě potvrzených kapel, v jejímž čele figuruje jméno severských melodiků CHILDREN OF BODOM! Finská formace dlouhodobě patří mezi nejatraktivnější jména současné metalové scény a pro letošní rok připravila svým fanouškům dárek v podobě nové desky Halo of Blood. Charismatický frontman Alexi Laiho a jeho družina přehrají kromě nového materiálu také kompletní průřez svou bohatou diskografií.

Dalším dnešním zářezem se stává Justin Broadrick a jeho hudební dítě v podobě post-metalové formace JESU. Bývalý kytarista Napalm Death, který proslul zejména svým působením v kapele Godflesh, nechal v roce 2003 vzniknout dalšímu ze svých geniálních projektů, který dostal jméno JESU. Od této doby vydali pět dlouhohrajících desek, ta poslední z letošního roku nese název Every Day I Get Closer to the Light From Which I Came.

Třetí novou kapelou se stávají kanadští THE AGONIST. Ačkoliv je jejich tvorba založená na metalcoru, jsou výrazně progresivnější, než je tomu u většiny kapel v tomto populárním žánru. V čele s nepřehlédnutelnou Alissou White-Gluz jsou THE AGONIST považování za přední inovátory metalcore scény.

01. Waste Of Skin
02. Halo Of Blood
03. Scream For Silence
04. Transference
05. Bodom Blue Moon (The Second Coming)
06. The Days Are Numbered
07. Dead Man’s Hand On You
08. Damage Beyond Repair
09. All Twisted
10. One Bottle And A Knee Deep

Sestava:
Alexi Laiho – lead vocals, lead guitar
Roope Latvala – rhythm guitar, backing vocals
Jaska Raatikainen – drums
Henkka Seppälä – bass guitar, backing vocals
Janne Wirman – keyboards, synthesizer

Host:
Jeff Waters (ANNIHILATOR)

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze