Akce

26.06.2021, Modrá Vopice

SNĚŤ release party: KRINGA, GOATCRAFT, DEATH RACER, SLAVERY

SNĚŤ release party: KRINGA, GOATCRAFT, DEATH RACER, SLAVERY

Po několikaměsíční hibernaci se bestie pomalu probouzí k životu, je bledá, anemická a frekvence jejího tepu je pomalá. Naštěstí ale letošní obzvláště chladné a potemnělé jaro vyvrhlo flákotu, která jí doufejme opět vrhne do života v plné síle. Zasmrádající potravou je první full lenght album tuzemské shnilé formace Sněť, kterou všichni dobře znáte. Současná situace dovoluje možnost přijít a přinést vlastní obětinu, tak to vyzkoušíme.

Je možné, aby se jeden z nejodpornějších (samo v dobrým) hudebních žánrů stal jedním z nejúspěšnějších v tuzemských metalových vodách? Je. Sněť je zpuchřelá zdechlina, produkující tu nejchorobnější formu death metalu, kterou si lze představit a konečně jsme se dočkali první desky. Sněť je tu!

Protože je to release party, pozvali jsme řadu hostů - sudiček, aby pomohli nové desce na tento marnivý svět. KRINGA je rakouská blackmetalová vichřice, načichlá sírou a okultismem. Opět rakouští DEATH RACER se ukázali jako naprosté zjevení speed / punk / metalové škatulky. GOATCRAFT ze Slovenska asi netřeba představovat, okultních a temných deathmetalových kapel se v našich končinách zase moc nevyskytuje. Jako lokal support se představí taky s novou deskou místní SLAVERY.

Akce proběhne podle aktuálního balíčku vládních nařízení, takže se rovnou připravte na respirátory, rozestupy, nutnost mít test / očkování / doklad že jste prodělali covid a nutnou evidenci na vstupu.

Cena: zdarma!


Začátek akce: 17:00
Info: Modrá Vopice, zdarma
Odkazy: Sněť: Marast databáze  |  Kringa: Marast databáze
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze