Akce

28.09.2017-07.10.2017, Divadlo Pod Lampou

Podzim oděn do černé, INNERSPHERE vyrážejí na turné

Plzeňská, melodic deathmetalová kapela INNERSPHERE právě ohlásila své blížící se turné. Na přelomu září a října 2017 se objeví na celkem osmi zastávkách v Česku, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Turné ve spolupráci s Raven Music Promotion nese příznačný název Black Autumn (černý podzim), kapela ho podpoří zveřejněním nového singlu Black Forest.

Tento rok se jedná již o naše druhé minitour – v květnu jsme vyrazili na Spring Storm Tour pod záštitou Metalgate společně s Tortharry a Six Degrees of Separation. Byla to paráda a vězte, že i tentokrát to bude jízda,“ vzkazuje kytarista Míra Litomerický.

Těšíme se opravdu moc. Poznáme nové lidi, kapely, věřím, že na šňůře vznikne řada nových přátelství,“ dodává bubeník Tomáš Lebenhart.

Kapela nyní připravuje materiál na debutové album, kterému by měla vdechnout život na začátku příštího roku. „Materiál bude progresivnější, pestřejší, temnější,“ popisují INNERSPHERE, kteří v těchto dnech bojují o účast ve finále soutěže Spark Fresh Blood. Podpořit je můžete zde - http://www.spark-rockmagazine.cz/hlasujte-v-semifinale-spark-fresh-blood-2017.

Harmonogram turné:

28.9. Litoměřice – Baronka

29.9. Wroclaw (PL) – Ciemna Strona Miasta

30.9. Ruda Ślaska (PL) – Cub u Glusia

1.10. Krakow (PL) – Schizofrenia Café

4.10. Banská Bystrica (SK) – RC Tartaros

5.10. Budapešť (HU) – S8 Underground

6.10. TBA

7.10 Plzeň – Divadlo Pod Lampou

Autumn dressed in black, INNERSPHERE on tour

Pilsner melodic-death metal band INNERSPHERE  announced its upcoming tour. At the turn of September / October 2017 band plays on 8 venues in Czech Republic, Poland, Slovakia and Hungary. The tour in cooperation with Raven Music Promotion was named „Black Autumn Tour“ and will also help to promote a new Innersphere’s single called „Black Forest“.

It is a second tour of InnerSphere this year – the band supported Tortharry and Six Degrees of Separation in May during the common „Spring Storm Tour“, which was organised by Metalgate.

Tour schedule:

28.9. Litomerice (CZ) – Baronka

29.9. Wroclaw (PL) – Ciemna Strona Miasta

30.9. Ruda Ślaska (PL) – Cub u Glusia

1.10. Krakow (PL) – Schizofrenia Café

4.10. Banska Bystrica (SK) – RC Tartaros

5.10. Budapest (HU) – S8 Underground

6.10. TBA

7.10 Pilsen (CZ) – Divadlo Pod Lampou

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL - InnerSphereBooking@gmail.com

FACEBOOK - https://www.facebook.com/innerspheremetal/


Začátek akce:
Info:

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze