Akce

24.02.2023

Kdo seje vítr, sklízí bouři III.

Po třech zpátky na značkách s pokračováním benefiční akce z dílny ex cruel command events! Tentokrát zase v rodném Slezsku. Výtěžek půjde na azylovou farmu Jarikhanda.
Těšit se můžeš na velké riffs, pěkné písničky a bezvědomí z gořály. Přijít můžeš klidně s prázdným žaludkem protože klasicky bude občerstvení od cruel kitchen abys nemusel ve dvě ráno uprostřed ulice žvýkat hnusný smažák. Plán tedy jasnej a 24.2 si definitivně poznač do deníčku!
-------------------------------------------------------------------
Violent reprisal (thrash/death, Ostrava)
Slezští rodáci co střílí riffs rychleji než panáky gořaly. Sepultura vajbz jak cyp, mrknout přijď nenávist dostaneš.

Mörghuul (Black/speed, Brno)
Nová mladá krev ze štatlu přiveze poměrně originální žánr ve stylu Hellhammer. Silnější ough než Tom Warrior!

Deviance (thrash/heavy, zase to Brno)
Další band z Brna který se zavděči především milovníkům oldschoolu metalu a bílých tenisek, jestli cenis starou Metallicu tak definitně pocenis i tyhle chábry.

KoituSS (crust as fuck, Frýdek-listek)
Další stáří dobří slezští rodáci co dovezou poctivou porci crust zloby co tě nenechá jen tak stydlivě postávat. Možná bude po kotli i nějaký vyražený zub.

VLEZ: 200,- (mysli na to že akce je benefiční a výtěžek jde na zvířátka které všichni milujeme)

Pár slov o azylové farmě Jarikhanda:
Azylová farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína našly svůj domov nejen krávy, ale i koně, prasata, ovce, kozy, slepičky, kočky i psi. A další přibývají. Provozovat takový azyl není žádná legrace a záchrana dalších zvířat už závisí hlavně na dobrovolnících a dárcích. Ceníme si i té sebemenší pomoci, protože nás krůček po krůčku přibližuje ke světu, ve kterém chceme žít.

Na místě budou k dostání sladké i slané pochutiny o hladu nebudeš. Taktéž budou na místě propagační materiály azylové farmy.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze