HELL ON EARTH Fest >> As I Lay Dying, Heaven Shall Burn, Evergreen Terrace, Agents of Man, End of Days, Neaera, Episode

HELL ON EARTH Fest >> As I Lay Dying, Heaven Shall Burn, Evergreen Terrace, Agents of Man, End of Days, Neaera, Episode

Domácí aktivisté z Shindy Prod vás -díky jedněm z největších současných metaLabelů - Century Media a Metal Blade, hardcorovým Alveran Records a MAD Tourbooking- zvou na akci HELL ON EARTH 2005 Evropou. Toto nové Evropské festivalové turné probíhá od 22/09 do 16/10 a dnem 30/09 se v oblíbeném klánovickém Black Psu pokusí o znásilnění domácích vidů a slechů novou vlnou hardcore a metal běsnění v podobě kapel As I Lay Dying, Heaven Shall Burn, Evergreen Terrace, Agents of Man, End of Days, Neaera a Episode (jen v CZ).

As I Lay Dying jsou prakticky lídři nové vlny melo metalu/coru a ačkoli jdou ve stopách již známých, určují směr subžánru. Posledního (nyní již vlastně ne) alba Frail Words Collapse jen v USA prodali přes 130.000 ks a jsou bez debat jedněmi ze tří hlavních spolků tzv. metalcoru. Novinka (20/06/05) Shadows are Security se pravděpodobně opět stane klasikou žánru a určitě pomůže kapele opět o nějaký ten kousek poporůst ku vrcholu.
://asilaydying.com

article_182_px3

Heaven Shall Burn, jejich nové album Antigone (Century Media – 04/05) je prudké, drtící a explodující jak vulkán. Již od konce 90tých let jsou vůdčí evropskou metalcorovou formací, která probrouzdala celým světem. Němčouři mezi jiným upozorňují na politickou situaci, bojují proti rasismu nebo pozdvihávají přírodní –naturálnější- životní styl.
://heavenshallburn.com

Evergreen Terrace se ozývají z floridského Jacksonville, kde tito melo-hardcoristé za svých 5 let života vybudovali jednu z nejzuřivějších fanouškovských základen. Momentálně sklízejí především pozitivní ohlasy na nejen nové cd Sincerity is an Easy Disguise in this Business (Alveran – 20/06/05), ale i DVD Hotter, Wetter, Stickier, Funnier.
://evergreenterracehxc.com

Agents of Man, tento kvintet pochází rovněž z USA, konkrétně z New Jersey. Vždy usilovali jít vlastní hudební cestou ignorujíc aktuální trendy a otevřeli se neomezenému. Složeni z uznávaných jednotek spolků Bulldoze, One 4 One a Train of Thought jsou aktuálně doplněni basistou Mikem Coulsem (Sworn Enemy, Cold As Life). Debutní album Count Your Blessings vyšlo 20/06/05 u Century Media.
://agentsofman.com

article_182_px4

End of Days jsou již nejen u nás dobře známí svou oslavou nejagresivnějšího metalu míchlého syrovostí a úderností hc partů, které doplňuje extra šílený vokál. V lednu Němci odlétli do Dánska za Jacobem Bredahlem (HateSphere) nahrát svým jménem všeříkající debut Dedicated to the Extreme (Alveran - 04/05), který nakonec zmasteroval stále více uznávanější Tue Madsen.
://end-of-days.info

Neaera jsou dalšími Germány v kolotoči Hell on Earth. Aktuálně suportují prvotinu The Rising Tide of Oblivion, která vychází ze švédského deathu ovlivněného vším hardcorovým s dominujícími agresivními vokály. Fans Unearth, In Flames nebo Amon Amarth by měli zbystřit!
://neaera.com

Episode jsou jedinými domácími zástupci, kteří se v cirkuli Hell on Earth provezou. Založeni byli někdy v prosinci roku 2002 exčleny kapel Lvmen, Appendicitis, Reek of Shits, Voice Inside a Agony a do vínku si dali mosh metal core. O zábavu by snad tedy neměla být nouze.
://episodemetal.com
----- ---- --- -- - - -
Vstupné: 300 Kč (předprodej) / 350 Kč (na místě)
Více informací na ://shindy.cz =:|:= 777666169 =:|:= 775095666

Tagy:

aktuálně

diskuze