Autor: 90 Uživatelé: 73 Tvé hodnocení: hodnoť
Colonizing The Sun

Theory In Practice - Colonizing The Sun

Nového přídělu pod etiketou theory.in.practice jsem byl pln nedočkavosti. Tu také krmila obava, zda-li se Peterovi a spol. podaří udělat desku, která bude lepší nebo přinejmenším rovna té předchozí - the.armageddon.theories, obzvláště, měla-li tato být méně komplikovaná.
No a hle! Ono se podařilo! Nejen, že petřík do klonu t.i.p narouboval nové prvky a jěště přitom dokázal udržet laťku kvality a techniky/čnosti, ale noví theory jsou opravdu písně! Kolonizace není tak překombinovaná jako její předchůdce a přitom je komplikovanost sama a vůbec vám to při poslechu ani nepřijde! Výsledné kompozice jsou daleko daleko srozumitelnější a zjednodušeno bylo také bubnovaní - v tom spatřuji největší posun tohoto novorozeněte. Dám vám příklad. Klasická do piče složitá kytarová theory forma a do toho tupa škopky. Nato se připojí klávesy a bicí začnou kopírovat hraný motiv [patrik, nový bicman, nezklamal - henrik totiž již pouze zpívá] a zase se vrátí zpět do roviny. Zpočátku [ze stažených mp3jek z před pár měsíci ještě před samotným vydáním cd] jsem z toho byl mírně rozpačitý, ale pochopil jsem záměr a myšlenku a dostal se natotata do toho! Tudy vede cesta, jak dělat kurva složitou a komplikovanou hudbu i pro klasický tupače! - díky abRRRovi za vynalezení tohoto výRRRrazu :) Jen nerad bych nezmínil výkon petera a jeho sóla [a vůbec vše, na co kdy šáh´] a mattiasovy [basák] klávesy, které muziku theory.in.practice koření i o trochu true.progu, cítím to tak. Těch je zde ovšem užito s mírou [vždyť je to taky death metal!!!] a vždy ve správné momenty, kdy je třeba podpořit a zvýraznit danou část. Třeba dodat, že tento je oproti svým sourozencům mnohem důraznější, průbojnější a je jakýmsi průsečíkem, čeho se na nich tipáci naučili a z čeho se poučili... tím mám také na mysli zvukovou stránku [nezní blackově, jak se některým panům doposud jen zdá - čekám na vaše reakce! :o)] a tu si dokonale pohlídali, protože se nahrávalo v peterově studiu hangar.18. Na závěr jen: "Bravo pánové, již očekávám další porci!!!" :-)

kolonizace: colonizing.the.sun, conspiracy.in.cloning, the.psycomantum.litany[chronicle.excerpt], shapeshifter, ashen.apocrypha, the.clockwork.that.counts.aeons, illuminati, replica.dawn a this.town.ain`t.big.enough.for.the.both.of.us [the.sparks cover - pamatujete na 70tá?]

Recenze dalších autorů


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

:D asi ne, ale bylo jich 5. nebo 10? uz ani nevim :)

jestlipak ještě máš ten ouplně novej kousek na prodej? :)

cece, uz skoro ani nevim, ale podepsan tam jsem :D

bizz: to intvju marastjakcyp.com/new/?c=1&id=7 jsi s nima delal ty?

v dnesni retz Obsidian jsem nahodou zminil Theory a jejich Armageddon a zrovinka si bizz pustil navratovku Mekong Delty Lurking Fear. paradni Lakeovo rifovani, skoda jen, ze ten zpev to svym mnau stahuje tolik do heaviku..

mam jeden ouplne novej kousek na prodej!!! 300,-

TIP jsou muj tip!!! Vrazda!!!

Asi si to poridim , kdyz bzzzzzz rika , ze je to dobry , tak to asi bude ........... jo , brzo vydou novy Incantation - CD - Blasphemy !!!! *1* MCXV

Tvé hodnocení:

Tagy:

Theory In Practice, Colonizing The Sun, technical death metal

aktuálně

diskuze