Autor: 90 Uživatelé: 73 Tvé hodnocení: hodnoť
Colonizing The Sun

Theory In Practice - Colonizing The Sun

Nového přídělu pod etiketou theory.in.practice jsem byl pln nedočkavosti. Tu také krmila obava, zda-li se Peterovi a spol. podaří udělat desku, která bude lepší nebo přinejmenším rovna té předchozí - the.armageddon.theories, obzvláště, měla-li tato být méně komplikovaná.
No a hle! Ono se podařilo! Nejen, že petřík do klonu t.i.p narouboval nové prvky a jěště přitom dokázal udržet laťku kvality a techniky/čnosti, ale noví theory jsou opravdu písně! Kolonizace není tak překombinovaná jako její předchůdce a přitom je komplikovanost sama a vůbec vám to při poslechu ani nepřijde! Výsledné kompozice jsou daleko daleko srozumitelnější a zjednodušeno bylo také bubnovaní - v tom spatřuji největší posun tohoto novorozeněte. Dám vám příklad. Klasická do piče složitá kytarová theory forma a do toho tupa škopky. Nato se připojí klávesy a bicí začnou kopírovat hraný motiv [patrik, nový bicman, nezklamal - henrik totiž již pouze zpívá] a zase se vrátí zpět do roviny. Zpočátku [ze stažených mp3jek z před pár měsíci ještě před samotným vydáním cd] jsem z toho byl mírně rozpačitý, ale pochopil jsem záměr a myšlenku a dostal se natotata do toho! Tudy vede cesta, jak dělat kurva složitou a komplikovanou hudbu i pro klasický tupače! - díky abRRRovi za vynalezení tohoto výRRRrazu :) Jen nerad bych nezmínil výkon petera a jeho sóla [a vůbec vše, na co kdy šáh´] a mattiasovy [basák] klávesy, které muziku theory.in.practice koření i o trochu true.progu, cítím to tak. Těch je zde ovšem užito s mírou [vždyť je to taky death metal!!!] a vždy ve správné momenty, kdy je třeba podpořit a zvýraznit danou část. Třeba dodat, že tento je oproti svým sourozencům mnohem důraznější, průbojnější a je jakýmsi průsečíkem, čeho se na nich tipáci naučili a z čeho se poučili... tím mám také na mysli zvukovou stránku [nezní blackově, jak se některým panům doposud jen zdá - čekám na vaše reakce! :o)] a tu si dokonale pohlídali, protože se nahrávalo v peterově studiu hangar.18. Na závěr jen: "Bravo pánové, již očekávám další porci!!!" :-)

kolonizace: colonizing.the.sun, conspiracy.in.cloning, the.psycomantum.litany[chronicle.excerpt], shapeshifter, ashen.apocrypha, the.clockwork.that.counts.aeons, illuminati, replica.dawn a this.town.ain`t.big.enough.for.the.both.of.us [the.sparks cover - pamatujete na 70tá?]

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Theory In Practice, Colonizing The Sun, technical death metal

aktuálně

diskuze