Autor: 85 Uživatelé: 75 Tvé hodnocení: hodnoť
Time Never Lasts

MITHRAS - Time Never Lasts

Mithras před dalším albem vyplňují čas EPkem. A velmi povedeným. Vesmírně ambientní death metal tak, jak jsme od Anglánů již zvyklí.

MithrasA pan Leon Macey a navrátilec Rayner Coss jsou opět ve formě. Mithras byli vždycky trošku zvláštní kapela ať už neustálenou sestavou, tak i hudební náplní. Jak si tak dobře vzpomínám, první kontakt s kapelou jsem měl u příležitosti vydání Worlds Beyond Veils, která mi učarovala mixturou někde mezi tvorbou Morbid Angel a jakýmsi vesmírným ambientem. A hle, tentokrát Mithras nabízejí dva songy, které za poslech rozhodně stojí.

MithrasLeon servíruje opět muziku postavenou na tvorbě pana Azagtotha (to teplý EBM nemyslím) a s notně vesmířanským stylem. Pokud existuje na světě pár kapel, které zajímavým směrem rozvíjí styl nastolený Morbid Angel, pak jsou to rozhodně Mithras. Přičemž zejména druhý song Inside the Godmind nabízí hodně zajímavou porci nápadů.

Krom toho bych velmi rád opět kapelu viděl živě, protože jejich set na BA pro mne znamenal absolutní top. A to i z toho důvodu, že live předvedení tří songů z roku 2008, které toto EP taky skýtá, je velmi zajímavou navštívenkou. Mithras válej.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Leon Macey, Mithras, experimental, death metal, Rayner Coss, atmospheric

aktuálně

diskuze