Autor: 50 Uživatelé: 90 Tvé hodnocení: hodnoť
Supreme Knowledge Domain

INTERNAL SUFFERING - Supreme Knowledge Domain

Tak asi nejzajímavější na tomhle materiálu je to, že je z Kolumbie. No a pak taky že si je Repulse vytáhli. Nevím, co v poslední době všichni vidí na spoustě těch úplně stejnejch brutal kapel. Stejně jako miliarda dalších buší I.S. nějaký rádoby americky znějící deathgrind. Nevím o čem tak můžou zpívat, protože mám akorát promo, ale tipl bych nějaký satanismo-brutalismo.
Tahle věc se bude zaručeně líbit všem kdo sjíždí jakejkoli brutaldeath bez ohledu na kvalitu. Na druhé straně to zas rozhodně není něco zvlášť špatnýho a Kolumbijci se nemají za co stydět. Jenom nechápu, jak si mezi tolika stejně znějícíma kapelama vybrat. Pro ty, co je chtějí mít bez vybírání všechny je to teda asi dobrá zpráva, že se jim zas jedno CD objevilo. Pro nás ostatní – čekejme dál na význačné zjevy, IS k nim nepatří. Dal bych míň bodů, ale pětka, to je znamení toho nejryzejšího průměru.

Recenze dalších autorů


Přispěj do diskuze

Debut sem neslysel, ale posledni deska "Awakening of the Rebel" nechava ostatni jihoamericany daleko za sebou. Peklarskej death (H8E) v brutalnim havu s jednim z nejlepsich sypacu...

Tvé hodnocení:

Tagy:

Internal Suffering

aktuálně

diskuze