vanena

a díky všem za tipy, z tohohle budu ještě dlouho čerpat. hlavně takový ty kapely, který mě zaujaly, ale pak jsem na ně zapomněl (cleric!)

   bizzaro: AddSatan: vaněna: ta Amanda Gallás u Adaestuo - myslel jsi asi Diamandu Galás :) poladil jsem ;)  
pohonil sem. dík!

spousta desek se nevešla, ale myslím, že ty základy máme pokrytý slušně :)

super! :D

naprosto ti rozumím :) ten první poslech bylo trauma i pro mě (jak píšu). obálka se ti vůbec nelíbí? mě přišla hrozně hnusná, ale jak jsem se ni častěji díval (a teda taky jsem hoděn koukal na jiný díla Alana Browna z toho cyklu válečníci), zalíbila se mi

po dalších posleších se přidám, fakt výborné EP. a rozhovor taky zajímavý, dík!

No je to přesně jak říkáš. Ad bm album roku... nevím, já na tohle moc nehraju, ale když to vezmu za první pololetí, tak jsem nic takhle silnýho neslyšel (ale procházet všechno je nad moje síly). vždy je to ale o porovnávání... třeba nimbifer se mi líbí asi víc, ale jsou to tři písničky, 18 minut - takže se snažím zohlednit i tu masivní porci, kterou tady Tobias servíruje. Prostě nejsem moc příznivec bodových hodnocení a "aoty" výkřiků :)

ofermod: dobrá deska. lepší než mysterion ne, ale jinak v jejich discog asi dvojka (a mám překvapivě sol nox radši než thaumiel)

enepsigos: strašný, po prvotním proposlouchání jsem to odložil a dneska jsem to znova slyšel... děs běs. hrát 3 pičoviny přes sebe a dělat že jsem deathspell omega :(

ulcerate: super postmetal, ke čtení a štrikování vynikající :)

oranssi pazuzuzu: strašný, tohle teda fakt nepochopím, jak kolem toho někdo může použít sousloví blackmetal... ufff

k lychgate nemůžu dodat nic (mě tenhle materiál bavil daleko nejvíc z jejich discog), ale něco jiného bych okomentoval: slyšet něco měsíc i vícekrát denně (!) tak to nerozumím tvýmu stylu bodování, jestli to není 10-11/10. To se mi nestalo ... no stane se to tak jednou za rok, že něco slyším 30(+) krát. a ne každej rok.

postmetal ovládl marast :)

mizzy - ty ofermod jsou jaký? celkem uctívám mysterion, má to pro mě smysl, nebo jsou to věci, který pak stejně použili v různých nahrávkách?

Pro milovníky Avslut doporučuju Nox Formulae (mě to uplně neoslnilo, ale dobrý pasáže)

aktuálně

diskuze