vanena

   brutusáček: No aspoň to nemusím psát a to jsem chtěl!! Za mě taky souhlas, jen střílím hodnocením výš, já ten úkrok takhle cením a ta diskografie není jeden velký monolit ale nějak "žije" byť základy jsou jasný.
Že se Shrine nelíbí asi i chápu, já to žeru, ale hate proti Vermis nerozumim ta deska je jenom ..potichu, jinak je to totál sevřenost....
  
Z mýho pohledu je Shrine super deska, ale nemyslím, že ji takhle chtěli Ulcerate mít :) úplně neprostupná temnota.

Hodnocení 88

(\____/)
( ͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)
\╭☞ \╭☞

Mě tahle poloha Ulcerate neskutečně sedla. Asi logicky, protože blackmetal je pro mě žánr numero uno, ale i v kontextu tvorby Ulcerate bych aktuální desku řadil hodně vysoko. Myslím, že s ní mohou být sami spokojení (což se o předchozích dvou deskách nejspíš tak úplně říct nedalo). Otázka je, jestli by to nemohlo být ještě ucelenější, sevřenější a právě ty post-rock pasáže, jestli nejsou (i z hlediska nálady alba) navíc. Ale celkem vzato, mrda! Už jen kolikrát se to dá poslouchat furt dokola...

   SS-18: "bm" koncert v Praze kam nepouštěli lidi v tričku Mgla

- there I fixed it for ya
  
jak pravíš sude! ale zase jsem se docela nasmál u těch hrozivojů

Jak píše Adolf a Brutík, každý to má jinak, každý se zařídí po svém. Já mám samozřejmě rád spoustu nekorektních věcí (Antichrist Kramář a jeho Vril například) a nic nepálím. Jen zrovna konkrétně německý nágly z okruhu Absurd moc rád nemám, tak budu zkoušet spíš kupovat věci jinde, než u w.t.c. (Pro lásku k pravdě ale dodám, že když jsem nenašel jinde, koupil jsem si cosi i u Hendrika ;) )

taky jsem nevěděl, že wtc dělá tenhle micánek, takže díky za info.

Máte pravdu pánové, sralo mě to, tak jsem recenzi "trošku" odbyl, Angelcorpse a Katharsis jsou správně... (jen teda o Svarti a Aosoth jsem vůbec nemluvil.)

jj, pravdu máš mizzy, je to vynikající, jak píše kubánec, aristokratický bm :D

(a "ebm faktor" je pro mě jednoznačně plus :) )

Lamp of Murmuur - jsem v šoku, že z toho amíci dělají desku roku, taková kokotina. Ano, asi tomu trochu křivdím, možná tam jsou nějaký lepší momenty, ale ten hype mě přijde uplně mimo.

Skáphe - já celkově niose neposlouchám (s výjimkou vynikajících Nyogthaeblisz), takže pro mě je to první jejich přijatelná deska, ale chápu, nic excelentního to není.

VI - jak pravíte, ze zmíněných kapel nejslabší a jediný, který jsem nikdy neměl nutkání si kupovat

Mork Gryning - ušetři čas a uši mizzy :)

Ne, zázrak to není, Luzifer Principle cenu má (Goebbles, hnědý tón, viď) a zbytek už za mě ne, ale slyšel jsem to jednou.

(a btw, psal jsem, že to NENÍ podobný Marduk :D )

aktuálně

diskuze