anonymous

Pitrs..jalova zalezitost bez kloudnejsiho napadu???? Boze muj..vis co bez radsi poslouchat pop-music!! myslim ze jsi tady na Marastu omylem..kazdy ma svuj nazor,ale tohle je teda silna kava....

Na to ti neodpovím, protože už na nic od Sepultury dávno nečekám. S tím, že jejich desky strašně dlouho nepovažuju za vůbec nic zvláštního (což mi ale vůbec nebrání ze zvědavosti většinou aspoň kus nového poslechnout), si to ale neodporuje. Víc bych to nepitval.

Pítrsi, na druhou stranu mi řekni, co by Sepultura musela vydat, aby tě to zaujalo...? ;-)

Zdar no, to je super že takovýhle stránky fungují myslím obecně jelikož odkaz na ty stránky nefunguje. Ale určitě jich bude více tedka je spousta forum kde je tisíce lidí a to na sociálních sítích o hudbě a hudebních nástrojích teď už přesně nevím jak se ta skupina menuje. Ale je tam spousty lidí. A dneska už se dá sehnat i někoho takového kdo vám tu skupinu/forum upravuje něco jako tyhleyslim https://topranker.cz/sprava-socialnich-siti/ a vlastně je jedno jestli se jedná o podnikání a nebo o hudbu a nebo třeba eshop.

Drahý brat, asi ti nezbývá, než se smířit s tím, že pro mě je to jalová záležitost bez kloudnějšího nápadu, a jsem přesvědčen o tom, že kdyby to vydala třeba kapela XY z Dortmundu, nikdy se tady (a leckde jinde) o tom nepíše. Ty si samozřejmě mysli, co chceš.

No, jednoduší - co do techniky a hlavně rytmiky určitě. Na druhou stranu to, jak jsou přes sebe poskládané kytary, mi nepřijde zrovna jako skladatelská jednoduchost. V tom způsobu vrstvení linek občas slyším post-burzumácký věci, hlavně tedy Mglu (koneckonců i úvodní riff je celkem připomíná). S tím, že to má samozřejmě hutnější zvuk a hlubší vokál, protože základ je pořád v death metalu. Celkově ale taky doufám, že tam budou i rychlejší/rytmicky strukturovanější/nářezovější věci, protože skoro hodina hracího času je fakt hodně a nevím, jestli by osm takových svým způsobem monotónních válců, co mají 7-8 minut, fakt nezačalo nudit.

piTRs: kdo by toto vydal??? Stratil si zdravy usudok? Tvoj pohlad je jedna vec ale nemlat prazdnu slamu...

castecne to, ale castecne i ze to neni muzika pro me, spolehive me odradi kdyz dojde na nejaky hloubavy introspektivni kila, to na me pusobi dost prazdne.. kdyz uz bych chtel poslouchat neco v tomhle stly, tak bych si pustil tu nejmetalovejsi polohu aluk todolo, ty si aspon nehrajou na black metal

Insistent jsou fajn. Neznal jsem, díky za tip.

aktuálně

diskuze