vanena

   bizzaro: Za me TE davaj Krallice tvrde na prdel  
No tvl, a jak!

A PŘITOM NEUVĚŘITELNĚ SKROMNÍ!!!!!!!!

♄ mám nejradši, Reacciones Paganas mě furt baví, i první Luna Ilena y radiacion, ale na první poslech bych možná víc doporučil Sigilos de oscuro poder. Ty nahrávky jsou docela krátký většinou, a řekl bych, že všechny stojí za to.

Trance to asi není, možná něco jako disco-darkwave?

Ondro, pičo (říkám pičo, ale slyšíš: kamaráde), tohle je jasných 100 procent a jedna z nej bubenických onanií, co kdy uslyšíme. Ptám se, za co jsi jim ubral těch 15 bodíků od dokonalosti, neboť vím, že zvažuješ se zlatnickou precizností každý bod. Já to nechal zrát ty dva roky a teď to hraju každej druhej den, geniální album. Pro mě nejlepší Car Bomb.

Haha, tak mgla mi o dost přijde vlezlejší (páč je to pro mě jedna z nejvlezlejších kapel vůbec), necropole a cenotaphe jsou trochu jinde, Aara mi připadá určitě mnohem líp technicky udělaná a pestřejší, i když taky osobně preferuju trochu víc zastřenější zvuk. Zkus, není to ztráta času, i když ti to nemusí sedět.

   Opat:
vanena:
Abych si na album vzpomenul za 10 let, takových alb bude kolik za rok? 2?


Tak nevím, když se podívám jen do svého playlistu za poslední dva dny, tak tam mám alba z let 2005, 2014, 2012, 2007, 2013 atd... ale určitě tam v roce 2030 nebude Autarkh. :-))
  


Hodně bych se divil, kdybych si v roce 2030 vzpomněl, že nějaký Autarkh kdy existovali...

Máš recht, taky mě to velice rychle omrzelo

Abych si na album vzpomenul za 10 let, takových alb bude kolik za rok? 2?

Plasmodiu šanci dej, to je věc tak divná (ne v dobrým smyslu), že by jí pozornost náležela. Retz je napsaná, ale musel jsem to zdrbat, protože některý části jsou tam fakt na pěst.

Suffering Hour si myslim, že máš pravdu, že to je efektama, ale cíl byl splněn, zní to rozladěně... jenom ta hudba samotná stojí za vyližprdel.

Čistý vokály jsou slabý, to souhlasím, ale jinak mám dojem, že tam, kde někdo slyší slabou disso-avantgardu, někdo jinej slyší příjemný industriál.

Jediný s čím bych polemizoval je, že je to "cílený" na nějaký publikum, já v tom přímočearej kalkul nevidím.

aktuálně

diskuze