brutus������������ek - profil nenalikován

Solitní tlak

Za mě je to super počin. Už na letošním BA se mi moc líbili. Jen tak dál :-)

Hej Lobeč není samozřejmě z top 10 ČR pivovarů, z kterých padneš na kolena, na to tu jsou jiné hvězdy. Ale když nechceš pít furt jenom čím dál dražší věci od Zichovce, Siberie, atd., tak mi přijde na pohodu. Hlavně teda na Sedmičce, jestli si mám vybrat nějakýho lahváče a nebo čepovanou Lobeč za 42 korun, tak mám jasnou volbu.

Vinohradskej pivovar je cajk hlavně na žrádlo, vzhledem k tomu, že bydlím pět minut pěšky, tam minimálně na obědy chodím dost. Pivo se pít celkem dá, resp. jsem si na něj už zvykl, ale Norbert to samozřejmě není.

Lobec ma tu nevyhodu, ze jim vizual delal taky Franta, procez si je neustale pletu a nejen ja s Chrici, coz je asi nejhorsi pivovar co znam (nepocitaje staroprameny et al), takze vzdycky kdyz vidim Frantu na etikete, nohy na ramena... matne si teda vybavuju, ze jsem to asi 2x mel (stout s cernochem a nejaka ipa) a byl to teda tezkej prumer, takze mam zkusit znova? uz to bude par let

mimochodem Chric je nejlepsi test jak poznat kamuflovanyho pivniho hipstera, kterej o pivu nevi absolutne nic a jenom si vnucuje ze mu to chutna, protoze to maji radi ostatni komunisti, ze je to socialni podnik.. coz je sice chvalyhodny a fandim jim, ale bohuzel jejich piva i _chutnaj_ jako z chraneny dilny. zkurvit tak blbuvzdornej styl jako je IPA a nevchytat ani ty nejlementarnejsi senzoricky vady ani nekolik let od zalozeni pivovaru, to uz je fakt nejaky abstraktni umeni, to musej snad delat naschval, to je nejaky pivni flagelantsvi varujici pred zkazenosti kapitalismu nebo nejaka jina performance..

lepsi uz je snad jen kdyz vam nekdo rekne, ze nejlepsi podnik v praze je vinohradskej pivovar, protoze si to precetl v nejaky queer review typu guardian

Blití po keťáku je venku!
https://yarrdesh.bandcamp.com/album/blit-po-ke-ku

Skepticism velká spokojenost

dostal jsem dokonce desku k recenzi, ale jsem rád, že jsem se do toho nepustil, protože tak pěkně jako Radek bych to nenapsal. deska podle mě není tak melancholická, jak by pro post-metal blo zapotřebí, a zároveň ne tak technická, aby mě bavila. přesto je z českých pokusů o post-(black?)metal daleko nejlepší a nedá se jako celek než pochválit. (a to celej žánr upřímně nenávidím.)

   gába: 7.a 28.10. - Biosphere + Initi (projekce) Planetárium Výstaviště   

jsem na tom byl (4-5 let zpátky ?) a 2-3 věci ze Substraty a 1-2 z Dropsonde/Shenzhou - jako fajn poslechnout si to na velkých bednách, zbytek setu slabší (jeho ambient techna a pípání z N-Plants mě neberou), ale právě ta projekce mi k jeho hudbě moc nepasovala, nebo jen v pár skladbách dost volně - některý ty abstraktnější části ok, ale... možná to od té doby víc přizpůsobili, i když dle upoutávky, co mají Initi na stránkách to vypadá jako furt to samý ... je to teda kupodivu (2x?) levnější než tehdá a jestli jsi velkej fanda Jenssena a neviděl jsi ho ještě pouštět "mp3ojky" z notebooku a nejsi na projekce moc náročnej, tak enjoy :) ... já bych na to znova nešel.

7.a 28.10. - Biosphere + Initi (projekce)
Planetárium Výstaviště
By mohlo bejt fajn takhle dohromady s projekcí. Zjistil jsem, když probíhal Signal fest... v planetáriu byl v rámci toho krátkej 360° film Radikální kompromis na téma těžby /energetiky /enviro krize...

Bude nová deska, 19. listopadu.

Tahle recenzovaná s odstupem asi není tak dobrá, jako Lowgazers z roku 2014 (jejich zatím jasně nejlepší, aspoň podle mě), ale v ranku disonantní black/HC naštvanosti patří s naprostým přehledem vysoko nad průměr. S DsO bych to moc nesrovnával, ti jsou mnohem víc eklektičtí, kombinující (dobrým způsobem) spoustu vlivů, a ve výsledku pestřejší a asi i klidnější ve smyslu míň natlakovaný, tohle je přímočařejší a víc zlo. Uvidíme, co novinka.

aktuálně

diskuze