Pavel Kovalan������������k - profil nenalikován

Občas tam jsou docela fajn riffy a má to příjemnou atmosféru, ale taky to nevidím na něco, co bych poslouchal opakovaně.

ze uz vysli CROWN COMPASS, jsem nemel tucha. jsou tu super kousky, ale neni to tak pristupny (hitovy), takze to bude jeste chtit nakej poslech, abych to predcasne nezavrhnul. Heaving taky jeste budou chtit nakej cas, ale diky zmince jsme dal ty novy MONUMENTS, kteri uz mi na tom poslednim, co jsem slysel, trosku splyvali a nicim me to nekoplo. a dobry!

Bizz: Já to měl do určitého věku tak, že jsem Lisu měl jako "čarodějnici/bohyni" a naprosto vyjímečnou.. To zůstalo, stejně jako fakt, že Brendanovy skladby mě oslovovaly víc. A pak se to převrátilo a on je ten bard, kterého uctívám a působí na mě víc...

Výstižně napsáno. Acherontas rozhodně patří k tomu nejlepšímu z blekotavýho atmo metálu. Stejně jako u podobných kapel, co už hrají delší dobu, jsou instrumentálně na úrovni, perfektně zvládají řemeslo i samotné skládání materiálu. Když ale vydají vlastně už několik alb na podobné úrovni, a ono se zase už moc není kam posouvat při zachování status quo, je už vlastně jedno, kterou z těch desek poslouchám. Líbí se mi to, mám zařazeno v šuplíčku superpecky, ale prostě už to splývá. Nicméně velmi dobře poslouchá...

už jste vypálili s HE! Za mě zatím cze top letos!

27. května Gareth Davis & Ensemble Spectrum & Stratocluster + Lucie Vítková v Punctum:
www.facebook.com/events/768790504151620/

Negative Plane - nejdřív rozpaky, taky jsem měl problém doposlouchat, ale sedá si to, dojmy se zlepšujou, SGR zvukem, kompozičně i vyjetostí určitě lepší, jo, The Pact... je víc black heavík (chvílema skoro occult/hard/prog rock?), dost mi to místy, stejně jako FP připomíná Master´s Hammer (kytary, tympány občas i "valentovský" sypačky), tou příběhovostí i Okvltistu - jak NV zmiňoval v rozhovoru v Bardu ty německý legendy, tak podobný jsou i u nás (možná převzatý), někdy moc repetic, byť celkem dobrejch riffů, hlavně v té poslední skladbě. Ale pár správně psych/vyjetejch pasáží tam je. Poslední FP asi trošku lepší.

Licho - hudba převážně fajn/dobrý, vokály rozpačitý, často až moc infantilně-retardovaný, druhá půlka Rysy do twarzy - aneb jak by zněli Virus s dvojkopákovým (takhle mají znít kopáky!) kobercem a sypačkou :). Hraje v tom basák a bubeník z -S-.

nic objevnyho, ale prijemne stary a ohovny

https://blasphematory.bandcamp.com/album/the-lower-catacombs

aktuálně

diskuze