Vyměknutí se nekoná, Antigod na novince Messtery zas diktují

Antigod - MessteryPo dlouhých pěti letech vydávají tuzemští Antigod novou fošnu. Pojmenovali ji Messtery, a přestože o ní mluví jako o začátku nové etapy, fanoušci můžou zůstat v klidu, stále se jedná o nemilosrdnou metalovou nálož! V hledáčku by ji měli mít především milovníci death metalu a thrashe.

Antigod v roce 2013 debutovali skvěle přijatou deskou The Masquerade, po které následovala další dvě alba. Na těch již působil zpěvák Chymus, který však v roce 2021 Antigod opustil. Kontakty ale nezpřetrhal, naopak, na novince je podepsán pod texty a designem CD. 

Novým frontmanem se stal Martin Turek z kapely Sinfull Crowd. S Marťasem se již nějaký ten rok známe a po Chymusově odchodu mě napadl jako první, takže jsem ho hned oslovil,“ uvádí kytarista Pedy. „V prvé řadě jsem věděl, že je to super synek a že do kapely lidsky zapadne. Navíc má z pódií letité zkušenosti. Ačkoliv nejdřív odmítl, nakonec si to nechal rozležet v hlavě a ozval se, že to zkusí. Že to byla dobrá volba, jsme zjistili nejen ve studiu, ale i na pódiu!“

Deska vznikala ve studiu Southock Recording, na které kluci z Antigod nedají dopustit. „Osobně jsem u Prcka z Ador Dorath natočil snad pět nebo šest desek a nějaký ten singl. Ten člověk je extra třída nejen profesně, ale i lidsky. Práce s ním je vždy na vysoké úrovni. A té srandy kolem toho. (smích) Proto taky došlo ke koncertní kolaboraci Antigod/Ador Dorath, která, řekl bych, taky funguje na výbornou,“ říká Pedy.

Messtery je venku. Digipack s futuristickým obalem vydal tradičně MetalGate, se kterým Antigod spolupracují již několik let. CD se dá zakoupit na www.metalgate-eshop.cz , k dostání samozřejmě bude i na koncertech kapely.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze