V květnu vyjde deska Nocturnus AD

Tak jsme se dočkali! Po třech živých vystoupeních u nás (jestli se teda nepletu), kdy na brutálovských štacích zazněly i ukázky z připravované desky, se 24/05/19 dočkáme další desky space/tech/death Floriďanů NOCTURNUS AD - Paradox (Profound Lore Records). Mike Browning hodlá navázat, kde s kapelou v roce 1990 a albem The Key skončil a podporují ho v tom spoluhráči z pre-Nocturnus AD, kapely After Death, tedy: kytaristé Demian Heftel a Belial Koblak, basák Daniel Tucker (ex-Obituary) a klávesák Josh Holdren. Produkci si vzal na starost v Constellation Studios Jarrett Pritchard (Goatwhore, 1349, Gruesome, Wolvhammer), obal (zcela v duchu starých NOCTURNUS) vyšvihl Timbul Cahyono (Pyrexia, Avulsed, Terrorizer).

A jak už bylo řečeno, navázat se má na The Key, a to i po stránce příběhu - Dr. Allen William Magus (a.k.a. Dr. Magus) bude prožívat další vesmírné dobrodružství, kde se to hemží nejen okultismem, ale i fantastickými technologiemi. Zatím první skladba - Precession Of The Equinoxes.

Tak co, těšíte se?


Přispěj do diskuze

jednodussi, primejsi The Key, klavesy spis hodnejsi, vokal by mohl byt lepsi, podle koncertu asi dalo praci ve studiu srovnat skopky, ale Nocturnus tam je

aktuálně

diskuze