U Avantasia zapěje Eric Martin, změna sestavy For Today, Blackgates, záskok u Anthrax, Jeroen Paul Thesseling představuje nový projekt, David D...

DeviceJeroen Paul ThesselingDalším přiznaným hostem na desku AVANTASIAThe Mystery Of Time je frontman Mr. Big Eric Martin.

Křesťanské metalisty FOR TODAY opustil kytarista Mike Reynolds poté, co se na Twitteru vyjádřil ve smyslu, že homosexualita je hřích, který se nesmí podporovat, ani tolerovat.

Frontman Disturbed David Draiman a ex-Filter kytarista Geno Lenardo mají projekt DEVICE, na debut (09/04, Warner Bros.) si přizvali tyto muzikanty: Terry "Geezer" Butler, Glenn Hughes, M. Shadows (Avenged Sevenfold), Serj Tankian, Tom Morello a Lzzy Hale (Halestorm).

ex-Obscura/Pestilence basák Jeroen Paul Thesseling pracuje na „mikrotonálních“ skladbách pro 7-mi strunnou basu se skaldatelem současné hudby Juricou Jelicem, deska by měla nést název Mpulse.

Záskokem na turné ANTHRAX po Státech za Roba Caggiana je kytarista Shadows Fall Jon Donais, o trvalé náhradě se prozatím prý neuvažuje. Na 18/03 kapela připravuje EP coververzí Anthem, kde budou tyto skladby: Anthem (Rush), Jailbreak (Thin Lizzy), TNT (AC/DC), Big Eyes (Cheap Trick), Smokin' (Boston), Keep On Runnin' (Journey). To bývalý zpěvák Dan Nelson je rovněž již i bývalým zpěvákem BLACKGATES (za bicími sedí Paul Bostaph, na kytaru hraje Jeremy Epp).

aktuálně

diskuze