The Armed chystají celovečerní koncertní film proložený příběhem - video

Přivítejte mistry nemocného kýče, hlavu mačkajícího chaosu a přehuleného zvuku - provokatéry The Armed, kteří svedou svou hudbou a vizáží rozdmýchat silnou kontroverzi. A zatímco se nadávající posluchač topí ve vrstvách cukrové vaty, v níž plavou zběsilé piraně zakousávající se až na kost, kapela z Detroitu se baví na jeho účet. 

Po vydání letošního alba ULTRAPOP, v němž byla proti sobě do ringu postavena popová, zuby bolející nasládlost, punk z ulice a vyhrocený mathcore, to vše utopené v dusivé zasněnosti, se kapela vrací se svým debutovým celovečerním filmem s názvem ULTRAPOP: Live At The Masonic Temple

Bude se jednat o snímek koncertní, ale proložený příběhem. Pokud se podíváte na poslední videoklipy The Armed, tak zjistíte, že mají pro tento umělecký formát nadšení. 

ULTRAPOP: Live At The Masonic Temple bude mít premiérové promítání v klubu Detroit's El Club 15. října, současně započne digitální projekce. 

Film vychází pod Sargent House. Label teď navíc uvolnili ukázku v podobě živé skladby WHERE MANS KNOW WANT právě z desky ULTRAPOP a trailer. Již podle uvolněného materiálu je zřejmé, že půjde o ne jen hudebně, ale i vizuálně strhující dílo s lynchovským nádechem, jak to mají The Armed rádi. 

Režie: Tony Wolski

aktuálně

diskuze