Skladba Kerretta, Pat Torpey (Mr. Big) má Parkinsona, problémy mají i Joey Vera (Fates Warning) a Reed Mullin (CoC), kniha o hair metalu

The Big Book Of Hair MetalPat Torpey♫ Bubeník Pat Torpey (54) má Parkinsona, špatnou zprávu prý tak nějak očekával na základě dosavadních vyšetření. Zatím se nemoc nijak výrazně neprojevuje, nicméně jelikož MR. BIG chystají na podzim turné k desce ...The Stories We Could Tell, hledá se již teď adekvátní náhrada.
 
♫ A i basák FATES WARNING Joey Vera má zdravotní potíže – momentálně dochází na léčení a rehabilitace s ramenním kloubem, problém se u něj vyskytl poprvé minulý rok a od té doby se vše neustále zhoršuje. Stejný problém má i bubeník CORROSION OF CONFORMITY Reed Mullin a nebude tedy s kapelou vystupovat na letních festivalech, zaskakovat bude Eric Hernandez (ex-Kylesa).
 
♫ V září vyjde kniha The Big Book Of Hair Metal jejímž autorem je Martin Popoff. A jak název napovídá, na své si přijdou fanoušci a fanynky vlasatých rockerů, namátkou Twisted Sister, Bon Jovi, Poison, Mötley Crüe, Ratt, Warrant, Great White, Whitesnake, Cinderella, Vixen, Skid Row, L.A. Guns, Guns N' Roses a další.
 
KERRETTAWarnlands (Pirohia, 05/09, Golden Antenna/ Broken Silence)

01. Ossein Trail
02. The Roar
03. Warnlands 05:12
04. His Streets Of Honey, Her Mouth Of Gold
05. Iron Hail
06. Kawea Tātou Ki Ngā Hiwi
07. Sister Come Home
08. The Last Rivers

Vydavatel: Golden Antenna Records

aktuálně

diskuze