Rolo Tomassi singlem Closer odhalují jemnou tvář chystaného alba - video

Britové Rolo Tomassi uvádějí svůj třetí singl z očekávané novinky Where Myth Becomes Memory. Po dvojici masivních ukázek Cloaked a Drip hraje rostoucí senzace z Yorkshiru na citlivější notu, kterou jsme mohli plně vykvetlou poznat již na důležité nahrávce z roku 2018 Time Will Die and Love Will Bury It

Closer je baladickou písní postavenou na nostalgických klávesách Jamese Spencera a typicky andělském zpěvu Evy Korman. Emoce sdílené sourozenci, stékající z očních kanálků jako kapky jarního deště nového rozbřezku po krystalickém okně, souvisejí s bolestivým, ale také důležitým cyklem změn. 

„Vydáním této skladby jsme chtěli ukázat úplně jinou stránku této desky,” cituje Spencera britský magazín Metal Hammer. „Album je plné světlejších, jemnějších momentů, které kontrastují s těmi temnějšími.”

Novinka Where Myth Becomes Memory, která má být v historii kapely tím nejvíce ambiciózním a kreativním titulem, vychází 4. února pod MNRK. Evropské turné, které 15. února nemělo minout ani pražský klub 007, bylo zrušeno.

aktuálně

diskuze