Ramchat - nová skladba a výlet do Ruska

Martinskí pagan metalisti RAMCHAT, ktorí sa tešia v originálnom mixovaní death / black metalu, zverejnili na svojom YouTube kanály novú pieseň Neodpúšťam!

Ako sa vyjadril leader kapely, Hirax, jedná sa o netypickú skladbu pre RAMCHAT. "Začína doom metalovo, aby sa v strede spustila šialená jazda klepačiek. Aj v texte som sa pustil do témy, ktorej som sa v metalovom podaní ešte nedotkol."

Skladba sa objaví na chystanom novom albume Ramchat, ktorý vyjde v lete 2020. "Na hrubo plánujeme, že nový album pokrstíme 6. 6. 2020 na druhom ročníku KrutoFestu v Martine. Dovtedy si naši fanúšikovia môžu zadovážiť predošlé albumy, hlavne dávam dôraz na CD Atrana a CD Bes / Karpaty, ktoré sú temer vypredané. Máme z nich posledné kusy a v takejto podobe ako vyšli, ich už nikdy nedolisujeme. Nájdete ich na Hirax Shope a je to aj s možnosťou venovania, stačí písať do poznámky svoje želanie" vyjadril sa gitarista Pavel Hirax Baričák.

RAMCHAT zahrá v nedeľu 1. 12 v Moskve a v pondelok, 2. decembra, v Petrohrade, kde bude doprevádzať ruskú pagan metalovú legendu Pagan Reign pri jej návrate na domáce pódiá. Pagan Reign totiž dlhé roky doma nekoncertovali. Vrátili sa na scénu po dlhých dvanástich rokoch s albumom Once again (2018) a tohtoročnou novinkou Art of the Time, ktorú pokrstia práve so Slovákmi RAMCHAT.

aktuálně

diskuze