Pantera poprvé živě

Mluví o tom celý svět. Jedni návrat usmrcené kapely adorují, druzí plivou. Patříme spíš k druhému táboru. Jenže pak přichází záznamy z prvního koncertu tohoto revivalu a musíme sklapnout, fakt to hraje a zní jak Pantera i bez bratrů Abbottových.


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Ale nikoho jinýho bych místo něj nechtěl pochopitelně! :-D

   onDRajs:
Gába: V čem je Anselmo horší konkrétně? Že už nedává ty ječáky? Kecy měl vždycky, podívej se na nějaká stará videa...
  

Byť se mi líbí ten jeho vychlastanej hlas, tak "ječáky" a trochu variability bych furt ještě uvítal. Právě že kecy má dlouhodobě, což v US určitě žerou, ale mně už se to dost zajídá... a obzvlášť mezi každou skladbou... Je mi asi jasný, že si kluci chtěj trošku odpočinout mezi skladbama, ale čeho je moc......

legitimita 2/4 je dneska jedno - když každý dostane svůj díl, bude spokojenost (viz třeba Death To All a tady ty promítačky s poctou jsou taky). Měli Voivod skončit s Piggim? Ne! A jak to tam Dan válí! Ale... tady pořád nevím - měl jsem (asi jako jeden z mála tady) možnost vidět původní Panteru. Tohle je po hudební stránce naprosto v pořádku. Krásnej tribute, ale jestli na to půjdu? Nechám si to uzrát.

Gába: V čem je Anselmo horší konkrétně? Že už nedává ty ječáky? Kecy měl vždycky, podívej se na nějaká stará videa...

Takhle, tohle si asi musí zhodnotit fanoušci, jestli to má právo na existenci, když ze 4 zbyli 2 – a to ne ti hlavní.

Spíš si myslím ovšem, že je tu větší saň k zabití a to zkurvenej Ticketmaster.

Bruuuutaaaal! Zakk skvělej, koho taky jinýho místo Dimebaga...
Jediný co mi žel vadí je Anselmo, kterej je rok od roku horší a horší... ty jeho neustálý kecy prdy beďary mě fakt už docela serrr... :-)

Zní to jako Pantera se Zakkem, co se snaží až tolik nezakkovat, ale spíš dimeovat, ale furt tam ten svůj rukošvih má, což je lepší, než vzít někoho, kdo to odehraje tón od tónu jako Dime, ale bez vlastní duše. Jako třeba Gus u Ozzyho. Takže za mě spoko a určitě adorace.

Já teda patřím k prvnímu táboru!

aktuálně

diskuze