Nově potvrzenými na Brutal Assault jsou Sick of It All, Tesseract a Severe Torture

Sick of It AllIkona proslulé NY Hardcore scény SICK OF IT ALL se stává další potvrzenou formací pro Brutal Assault 2014. Ani po více než čtvrt století existence nepostrádají SOIA nic z toho, co je učinilo jednou z nejrespektovanějších kapel světového hardcoru. Autenticita, neúprosnost a věrnost svým kořenům. To jsou pilíře, na nichž tato smečka funguje od svých začátků v osmdesátých letech. V současnosti SOIA pracují na novém albu, které by rádi představili již v létě na BA festivalu.

Jednou z nejzajímavějších kapel současné progresivní scény jsou bezesporu britští TESSERACT, kteří bývají považováni za jednoho z průkopníků hudebního stylu „djent“. Formace složená z brilantních hráčů dokáže stavět kolosální hudební celky, což předvádí i na své nové desce, která vyšla v tomto roce a nese název Altered State.

Dnešní třetí novou kapelou se stávají holandští deathmetaloví nestoři SEVERE TORTURE. Populární formace servíruje svým posluchačům brutal death metal zaoceánského střihu, to vše s nezbytnou dávkou melodií a chytlavosti. Tyto atributy dělají ze SEVERE TORTURE hojně vyhledávaný cíl předních evropských festivalů, Brutal Assault nevyjímaje.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze