Nové kapely Brutal Assaultu v čele s Behemoth a Animals as Leaders!

BehemothANIMALS AS LEADERS čili absolutní špička světové djent/progresivně-experimentální metalové scény budou konečně debutovat na BA! Virtuóz Tosin Abasi se se svojí družinou a jejími notami nabitým karnevalem hudební pestrosti představí na BA poprvé a dle minulých klubových koncertů v Čechách se je na co těšit!

Vaše volání bylo vyslyšeno, BEHEMOTH se po letech 2008 a 2013 opět představí na našem festivalu a opět v pozici jedné z hlavních hvězd. Jedná se o zajímavou korelaci, kdy náš festival a BEHEMOTH rostli podobným tempem.

Kalifornská death/grind smečka CATTLE DECAPITATION bude letos skládat reparát za loňský odřeknutý koncert, zatímco si u nás po letech zahraje i samurai bulldozer goregrind commando JIG-AI. Dvacetileté výročí stále ve stejné sestavě u nás letos oslaví hardcore/punk ze špinavých čtvrtí Londýna – KNUCKLEDUST. Experimentální death metal z britských ostrovů, plný uhrančivých kosmických vizí a zvláštně ambientní atmosféry; prvky technického brutálního death metalu, stejně jako inspirace u Morbid Angel, Immolation, Gorguts či Nocturnus, to jsou MITHRAS. Jedna z nejzajímavějších a nejžádanějších kapel v současném BM undegroundu, MGŁAse vrací na náš festival zopakovat svůj fenomenální úspěch z minula, tentokrát na velkém pódiu. Instrumentální post-rocková stálice japonské nezávislé scény MONO bude debutovat na našem festivalu, stejně jako super projet členů Converge a Cave In MUTOID MAN a návrativší se švédští maniaci MISERY LOVES CO.

01. Blow Your Trumpets Gabriel
02. Furor Divinus
03. Messe Noire
04. Ora Pro Nobis Lucifer
05. Amen
06. The Satanist
07. Ben Sahar
08. In the Absence ov Light
09. O Father O Satan O Sun!

Sestava:
Nergal - Guitars, Vocals, Keyboards
Seth - Guitars, Vocals (backing)
Orion - Bass, Vocals (backing)
Inferno - Drums

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze