Nové desky The Flower Kings, Impending Doom, čtvrtstoletí Wargasm, koncertní záskoky u Hatebreed a Unearth, Sylosis končí turné

Sylosis bouračkaSYLOSIS jsou po bouračce v pohodě, byť s nějakými těmi šrámy – frontman Josh Middleton, bubeník Rob Callard a druhý kytarista Alex Bailey byli po deseti hodinách propuštěni z nemocnice, nejhůře na tom je zatím basák Carl Parnell, který je pod sedativy a stále na pozorování. Turné pro kapelu samozřejmě končí a vrací se zpět na Ostrovy.
 
♫ Basák HATEBREED Chris Beattie utrpěl při blíže nespecifikované nehodě zranění, které jej vyloučilo z turné po Státech s Shadows Fall, The Acacia Strain a Battlecross, zaskakovat bude Matt Bachand z prvně jmenovaných.
 
Impending Doom - Death Will ReignIMPENDING DOOM chystají na 05/11 desku Death Will Reign (eOne Music), točil a mixoval Will Putney v The Machine Shop (Suicide Silence, Lamb Of God).
 
Ricktor Ravensbruck, kytarista Electric Hellfire Club, Wolfen Society a Acheron, má nový projekt WOLFPACK 44, hlasicky trápí Julian Xes z floridských Kult Ov Azazel.
 
♫ Bostonští pionýři thrashe WARGASM slaví 25 let od debutu Why Play Around?, které vydají v reedici.
 
♫ Bývalý kytarista God Forbid Doc Coyle pojede s UNEARTH jako basák namísto Johna "Slo" Maggarda, tahounem Tsunami Of Metal Tour je SEPULTURA.
 
THE FLOWER KINGS jsou zpět s novou deskou Desolation Rose, kterou vydají 29/10, obal opět dělal Silas Toball.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze