Nové album Akhlys - Melinoë k poslechu

Nové album americké blackmetalové kapely AKHLYS, za kterou stojí Naas Alcameth z Nightbringer, Bestia Arcana a Aoratos, nese název Melinoë a oficiálně vyjde v sobotu 14. prosince u Debemur Morti.

Už dnes lze ale celé poslechnout na YouTube, Bandcampu kapely a objednat na vinylu, CD i kazetě.


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

To já sizase u opakovaného poslechu Aoratos potvrdil, že dobrý, ale Akhkys a poslední Bestia Arcana holt lepší.

   gába:
Trochu k hudbě... asi tři/čtyři měsíce jsem teď poslouchal Aoratos - Gods Without Name. Osobně bych řekl, že z těch všech N.A. projektů/kapel je tohle určitě největší brutal.
  

Zrovna jsem si to teď náhodou taky koupil, a je to fakt moc příjemné. Dost jsem to podcenil v době vzniku.

Trochu k hudbě... asi tři/čtyři měsíce jsem teď poslouchal Aoratos - Gods Without Name. Osobně bych řekl, že z těch všech N.A. projektů/kapel je tohle určitě největší brutal.

   Franta N.: Proto kdybych měl jít na koncert Nokturnal Mortum, nebo Rogera Waterse, tak jasně, že Nokturnal Mortum.   
Waterse poslouchat jenom natajňačku z youtube!

a kurva, to je zas diskuze. Abigor jsou nackove, pac jim kamos nacek napsal text, a pani prodavackova Kadrnozkova je nacek, protoze otmu textari prodala rohlik. tak jsem si aspon pustil Melinoe a dal si facku, proc tohle neposloucham pravidelne

   Franta N.: Zajímavý byl point s Ukrajinou. Určitě budu mnohem víc uznávat kapelu, která v textech a v rozhovorech vykládá něco o extatickém mysticismu starodávných árijců a o škodlivosti semitského abrahámovského elementu, a zároveň bude podporovat Ukrajinu proti Rusku, než kapelu, která bude mít "nezávadné" texty (třeba) o společenských problémech, ale bude omlouvat Putina. Na tomhle se dneska láme, kdo stojí na které straně dějin - kdo nic neřídí, po nikom nestřílí, nikoho neposílá na smrt. Proto kdybych měl jít na koncert Nokturnal Mortum, nebo Rogera Waterse, tak jasně, že Nokturnal Mortum.  
tvuj nick ma muj hlas

Ach jo. Asi mám na dnešek lepší program, než se dál zabývat tím, že nějaká pošahaná partička z Antify si založila stránku, kde kádruje kapely podle toho, jak moc jsou to podle nich náckové. Jdu si po obědě pustit Aosoth.

Zajímavý byl point s Ukrajinou. Určitě budu mnohem víc uznávat kapelu, která v textech a v rozhovorech vykládá něco o extatickém mysticismu starodávných árijců a o škodlivosti semitského abrahámovského elementu, a zároveň bude podporovat Ukrajinu proti Rusku, než kapelu, která bude mít "nezávadné" texty (třeba) o společenských problémech, ale bude omlouvat Putina. Na tomhle se dneska láme, kdo stojí na které straně dějin. Nějaký Evola, Otto Rahn, Thule-Gesellschaft, veškerý indoevropský/árijský-cosi esoterismus, to je dnes nějaká okrajová forma divného romantismu, nad kterou můžeme kroutit hlavou nebo se jí smát za blbost, ale která nic neřídí, po nikom nestřílí, nikoho neposílá na smrt. To dnes dělají úplně jiné ideologie. Proto kdybych měl jít na koncert Nokturnal Mortum, nebo Rogera Waterse, tak jasně, že Nokturnal Mortum.

   Trym: Ještě se mi nedaří pochopit, proč je Jordan Peterson 卐?   

Protože se nezvládáš orientovat v diskuzi, to tu nikdo netvrdil. Viz. i ten text k ratingu Akhlys na těch stránkách.

Cronic: Jasný, já se jen upřímně zasmál, jak Amíci (předpokládám?) kádrujou kapely jak kokoti a ještě používají srp a kladivo jako odznáček něčeho dobrýho/"pro-tolerance". Neskutečný tupci. Ad Ukrajina máš samozřejmě pravdu, fakt jsem jen trollil:) Nicméně mi přijde vždycky dobrý připomenout, jak si Famine z Peste Noire v rozhovoru pochvaloval, že z něj v praporu Azov udělali pravýho chlapa, to je prostě sladký <3

Ještě se mi nedaří pochopit, proč je Jordan Peterson 卐?

aktuálně

diskuze