Nová deska Neurotic Machinery je venku, s ní i video Transcendental

Neurotic Machinery15. července 2022 vyšla šestá studiovka tachovských progy deathmetalových Neurotic Machinery! Deska s názvem A Loathsome Aberration vyšla pod hlavičkou Bizarre Leprous Production a patří mezi nejtvrdší počiny formace.

Neurotic Machinery se po dvou letech vrací s albem, které navazuje na hudební směřování svého předchůdce, desky Nocturnal Misery, což znamená, že Tachovští dále pokračují ve své „neurotické vizi death metalu.“ Novinka tak respektuje tradiční deathmetalové ingredience, které mísí s moderními postupy a důrazem na technický aspekt. Hlavní novinkou je pak fakt, že jde o první kompletně koncepční počin v historii kapely. Tematická stránka je skrz naskrz temná a skvěle tak koresponduje s hudební náplní. Celkově vzato je tak A Loathsome Aberration dosud nejtvrdším a nejpřímočařejším materiálem Neurotic Machinery.

O vizuální stránku A Loathsome Aberration se postaral přední italský umělec a malíř Paolo Girardi (Haunted Shores, Stortregn a další). Skupina dodává: Paolo naprosto přesně vystihl naši vizi a představu o konceptu desky a vdechl přímo život naší předloze. Musíme říct, že s výsledkem jsme mimořádně spokojení.“ S novým titulem Neurotic Machinery představili také nové logo - pochází z dílny mistra Christophea Szpajdela (například Emperor či Moonspell).

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4jKKAjvmpV3rmHUzANRSLp
Deezer: https://www.deezer.com/en/artist/10212460
Apple Music: https://music.apple.com/us/artist/neurotic-machinery/1105074693
Bandcamp: https://neuroticmachinery.bandcamp.com/

Facebook: https://www.facebook.com/neuroticmachinery/
Instagram: https://www.instagram.com/neuroticmachinery/
Bandzone: https://bandzone.cz/neuroticmachinery

Bizarre Leprous Production: http://bizarreleprous.cz/

Více informací Aleš Ondráček (702 193 119), neurotic.cz@seznam.cz

aktuálně

diskuze