Nová DVD Rush, Sabaton a Nightwish s Floor, po Alterbeast sáhli Unique Leader, lyric-video Warbringer

ALTERBEAST♫ Nevím, kde na to Unique Leader Records vzali, ale mají další úlovek. Jsou jimi v roce 2011 vzniklí ALTERBEAST, deathmetaloví technici z kalifornského Sakramenta. Debutní kompakt Immortal vyjde v počátcích roku 2014.

♫ A z undergroundu do mainstreamu... Moc často tady podobné kapely nemáme, proto si je náležitě užijte :)
Švédským silákům SABATON 20/9 u Nuclear Blast vychází DVD/Blu-ray Swedish Empire Live. Vůbec první ofiko live-záznam pochází z loňského Woodstock Festivalu v Polsku, kde se protočila polovina milionu návštěvníků. Vedle tohoto koncertu dostanete ještě živák z Gothenburgu, Londýna a Oberhausenu. Tady ukázka Uprising.

NIGHTWISH - Showtime, Storytime♫ Obdobně to je i zde. Finští NIGHTWISH si na 29/11 připravili DVD Showtime, Storytime, které bude obsahovat na 17 kamer zachycený 85min. wackenský záznam s Floor Jansen (Revamp, ex-After Forever) jejich koncertu z 3/8, kde čelili 85tisícovému davu. Na DVD/BlueRayi dále bude dvouhodinovýRUSH - Rush: Clockwork Angels Tour tour-dokument Please Learn The Setlist In 48 Hours (vše režíroval Ville Lipiäinen) + 16min. hokejový Nightwish turnaj a dva videoklipy I Want My Tears Back (live z Helsinek) a Ghost Love Score (live z Buenos Aires).
 
♫ A živá DVD do třetice. To patří legendárnímu triu RUSH, které si pod názvem Rush: Clockwork Angels Tour vyjde 19/11 u Anthem/Roadrunner Records. Točilo se v listopadu v Dallasu a na DVD je vyčerpávající tříhodinový set, tour-dokument a další vychytávky.
 
♫ A teď už rychle a stručně. Tady máte lyric-video z nových WARBRINGER. Skladba Hunter-Seeker je ze čtvrtého alba IV: Empires Collapse.

01. Horizon
02. The Turning Of The Gears
03. One Dimension
04. Hunter-Seeker
05. Black Sun, Black Moon
06. Scars Remain
07. Dying Light
08. Iron City
09. Leviathan
10. Off With Their Heads!
11. Towers Of The Serpent

Sestava:
John Kevill – vocals (2004–present)
John Laux – guitar (2004–present)
Carlos Cruz – drums (2011–present)
Jeff Potts – guitar (2012–present)
Ben Mottsman – bass (2012–present)

Vydavatel: Century Media Records

aktuálně

diskuze