Němečtí Darkness po 25 letech, Coroner bez bubeníka s DVD, Decapitated připraveni, název SepticFlesh a studioreport, nevydaná skladba Extol

Hate is My Engine je po 25 letech první skladbou německých thrashers DARKNESS, které reformovali dva bývalí členové Andreas "Lacky" Lackaw (bubny) a Arnd Klink (zpěv).

 
CoronerMarky Edelmann ohlásil, že končí s CORONER. Zy tři roky, co se kapela po 15 letech vrátila na koncertní podia, odehrála 27 koncertů, což dle něj je tak akorát a přesně v souladu s tím, proč do reunionu šel. Nová deska CORONER ale vzniká, duo Ron Broder (basa/zpěv) a Tommy Vetterli (kytara) pro ni budou hledat nového bijce. Očekávat se od kapely taktéž má dokumentární DVD, pro které tvůrci Bruno Amstutz a Lukas Ruettimann loni pořizovali rozhovory se členy Celtic Frost, Young Gods, Krokus, EluveitiE, Maxem SEPTICFLESHCavalerou a mnohými dalšími.
 
♫ Nové album ve zkušebně před nahráváním pilují DECAPITATED.
 
Titan se bude jmenovat nové desetiskladbové album SEPTICFLESH a vyjde u Season of Mist/Prosthetic v létě. Níže záběry z pražského nahrávání symfonických částí a sborů. Produkoval Logan Mader.

 
♫ Koncem roku EXTOL vyjde dokumentární DVD Extol: Of Light and Shade, teď ale kapela vydala lyric video k Sting Of Death, bonusové to skladbě deluxe vydání jejich loňské desky.

01. Betrayal
02. Open The Gates
03. Wastelands
04. A Gift Beyond Human Reach
05. Faltering Moves
06. Behold The Sun
07. Dawn Of Redemption
08. Ministers
09. Extol
10. Unveiling The Obscure

Sestava:
David Husvik - Drums
Peter Espevoll - Vocals (lead)
Ole Børud - Guitars, Vocals, Flute

Vydavatel: Indie Recordings

aktuálně

diskuze