Návrat Tomahawk, ex-členi Crippled Black Phoenix jsou Venus Principle

Venus PrincipleProphecy Prod. si upsali VENUS PRINCIPLE. Nový britsko-švédský soubor hrající melodicky temný a psychedelický (art) rock byl založen teprve na podzim 2019, ale složen je z několika ex-členů CRIPPLED BLACK PHOENIX po jejich odchodu a dalších kapel, mezi nimiž jsou např. AT THE GATES.

TomahawkTOMAHAWK ve složení Duane Denison (The Jesus Lizard/Unsemble), Trevor Dunn (Mr. Bungle/Fantômas), Mike Patton (Faith No More/Mr. Bungle, etc.) a John Stanier (Helmet/Battles) se po osmi letech vrací s deskou Tonic Immobility, kterou si koncem března vydá Patton na Ipecac Recordings.


Přispěj do diskuze

jako ok, ale nic víc, Patton dobrej (v rámci toho, co do toho té hudby mohl udělat, udělal maximum, řekl bych), ale Denison už je co do nápadů "vyčpělej", takovej slabší odvar něčeho (konkrétního) z prvních dvou desek ... je fakt, že i na předchozím byl ten první singl z celýho alba asi nejslabší, takže to nic nemusí znamenat ... jinak nevím jak konkrétně u tohodle alba, ale u předchozích desek platilo, že je to hlavně Denisonův projekt (hlavní skladatel) a Patton tam "jen" zpívá, u předchozí desky ho k tomu prej Denison musel vyloženě "ukecat/dokopat", aby si na to našel čas (psal v rozhovoru), takže "Pattonův projekt" nevím no (ale jasně, chápu že... :) )

mj. jsem se na Fobii dočetl k novým Mr. Bungle, že: "Patton .... probudil touhu hrát si s dávno odloženými hračkami. Pozval dva kámoše... " přitom Patton byl předposlední (Ian poslední), kdo se k tomu reunionu přidal a měl o něj zájem

Pattonovy projekty se nak probudily

aktuálně

diskuze